GÜRALLAR YAPI – İstanbul: Müteahhitler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
GÜRALLAR YAPI
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
GÜRALLAR YAPI
GÜRALLAR YAPI
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

1948 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Gürallar Grubu bünyesindeki Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Şirketi olan Gürallar Yapı, 2010 yılına kadar Gürallar Grubu’na ait yatırımların geliştirmesini ve inşaatını yaparken , 2010 yılından sonra Gayrimenkul sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.
  Günümüze kadar yaklaşık 2 milyon metrekare arazi üzerinde 370 bin metrekare inşaat alanına ulaşan sayısız başarılı projeye imza atmış bir Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme firması olan Gürallar Yapı'nın tamamlanmış projeleri arasında dünyaca ünlü Ali Bey ResortOtelleri, Lav Fabrikaları, çeşitli konut ve okul inşaatları yer almaktadır.   Faaliyetlerine başladığı ilk yıllardan günümüze kadar bir çok projeyi başarıyla tamamlayan şirket, her geçen gün yıldızı daha da parlayan Türk gayrimenkul ve inşaat sektörü içinde kısa zamanda haklı bir yer edinmiştir.   Köklü Gürallar geleneğinin bir parçası olan şirket, profesyonelliğe ve kaliteye önem veren yaklaşımının sonucunda elde ettiği bu güvenilir konumu bugün de devam ettirmektedir.   Gürallar Yapı Lapis Han Projesi ile International PropertyAvards tarafından ödüllendirilerek , 2013-2014 yılında"Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştiricisi" ödülünü kazanan ilk ve tek Türk firması olma unvanını elde etmiştir.   En iyi lokasyonlarda en kaliteli projeler yapmak hedefiyle Gayrimenkul Sektöründe faaliyet gösteren Gürallar Yapı,sürdürülebilir, doğaya saygılı, geleceğe taşınacak ve teknolojik altyapıya sahip yapılar geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Hizmetler
GAYRİMENKUL YATIRIM VE GELİŞTİRME
Hizmet alanları
Gayrimenkul ve istanbul
Şirket ödülleri
  • INTERNATIONAL PROPERTY AWARDS BEST INTERNATIONAL OFFICE DEVELOPMENT
  • EUROPEAN PROPERTY AWARDS BEST OFFICE DEVELOPMENT TURKEY EUROPE PROPERTY AWARDS BEST OFFICE DEVELOPMENT EUROPE
Adres
ESENTEPE MAH. E-5 GÜNEY YANYOL LAPİS HAN NO:25 KAT:8 SOĞANLIK KARTAL
34870 İstanbul
Türkiye
+90-2165771000 www.gurallaryapi.com
Prof pin.png%7c40.9032596,29