HomeLife – Turkiye: Emlakçılar | homify
HomeLife

HomeLife

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
HomeLife
HomeLife
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 64% oranında tamamlanmış durumda

64%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

Homelife International Mortgage, 2002 yılında, kişi ve kurumlara en uygun koşullarda finans sağlamak amacı ile kurulmuştur. Şirketimiz başta emlak kredileri olmak üzere, ticari mallar, franchise alımları, lüks araçlar ve büyük çaplı projeler dahil tüm yatırım alanlarında kredi hizmeti veren Türkiye’nin Amerika’daki en büyük mortgage şirketidir. Şirketimiz kuruluşundan günümüze kadar, başta Amerika olmak üzere dünyanın her yerinden binlerce kişi ve kuruluşa milyarlarca dolar kredi sağlamıştır.

Amerika’nın Flori’da ve Michigan eyaletlerinde toplu emlak satışı yapan ve bunların kredilerini sağlayan tek şirket olmaktan dolayı gurur duymaktayız. Büyük kriz sonrası yüzyıllık bankaların battığı, binlerce mortgage şirketinin kapandığı süreçte dahi şirketimizin faaliyetlerine aralıksız devam edebilmiş olması da başarımızın ve güvenilirliğimizin kanıtıdır. Vizyonumuz; Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımımızla Homelife International Mortgage’ı, kredi ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği finansman lideri haline getirmek ve uluslararası finans alanında referans gösterilen bir güce ulaşmak. Abd satılık ev ve amerikada yatırım yapmak için ulaşabilirsiniz.

Hizmet alanları
Turkiye
Adres
00000 Turkiye
Türkiye
www.amerikadayatirimlar.com
Prof pin.png%7c38.963745,35