G-Stark Architecture – istanbul: Mimarlar | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
G-Stark Architecture
G-Stark Architecture

G-Stark Architecture

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
G-Stark Architecture
G-Stark Architecture
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

G-Stark Architecture - Proje Tasarımı, çözüm ortağı ve birlikte alınmış gayrimenkul yatırım şirketleri birlikte, toplu konut ve ofis projeleri başta olmak üzere bir çok iç mimari çalışmayı, karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektedir. Tasarladığımız mekanlarda yaşayacak kişilerinize zevkleri, yaşam biçimleri ve ihtiyaçları doğru değerlendirmemizle başladığımız projeleri, işverenin önemine uygun olarak hazırladığımız konsept sunumu, fiyat analizleri, uygulama projeleri hazırlanması, kalite kontrol süreci ve iş programı ile zamanında teslim etmenin önemini bilerek gerçekleştiriyoruz.

Değer mühendisliği  Müşterilerimize fiyat / kalite dengesi ve yüksek ürünleri sunabilmek için, tüm işlemlerimizde değerli mühendisliğini benimsiyoruz.Ürünlerin kalite ve dayanıklılığını geliştirirken, maliyetlerini azaltmayı hedefliyoruz. Geçmişin etkileşimleri yok, geleceğinin ihtiyaçlarını tariflayarak bu günden hareket ediyoruz. Müşteriler için projeler, geniş kapsamlı teknik destek. Türkiye'den ve dünyadan tasarımcı ve üreticilerle çalışarak, bilgimizi zenginleştiriyor, deneyimimizi arttırıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana, pazarın değişen ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, geniş bir hizmet ağıyla, müşterilerimizin gelişen talepleri en yüksek kalitede karşılıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetler, kurum kültürümüzün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları sürekli öz denetimden geçiriyoruz. Sürdürülebilirlik felsefesiyle, çevreye ve insana saygılı üretim anlayışına sahiptir. Yeni fikir, tasarım, ürün ve hizmet geliştirmeyi, kıymetini asmak. Müşteriler ve tedarikçilerini dinler, ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için çaba gösterir. Içi ve dışı paydaşlarıyla etkili iletişim kurmaya önem verir. Takım ruhu ve ekip çalışması önemini inanır, faaliyetlerini bu yaklaşıda sürdürmeye özen gösterir. Yükümlülüklerini yerine getirmeye, adalet ve saygı kavramları çerçevesinde hareket etmeye devam önem verir.  Misyon:  Sürdürülebilir ürünler ve hizmet kalitesiyle, iş hayatının alanına yeni getirilen, dünyaya değer katan marka olmak. Vizyon:  Yenilikçi ve ödüllü tasarımlar, kullanışlı ve kaliteli ürünlerle yaşam alanı içinde yeni bir boyut katmak; rekabetçilik anlayışı ve takımı ruhu sektörü lider mobilya markası olmak.

Hizmetler
iç mimarlık – mimarlık – insaat
Hizmet alanları
istanbul
Adres
Trump Towers, Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad., No:12 Kule:2 Kat:18
34387 istanbul
Türkiye
+90-5425482599 www.gokhanerdogan.com.tr
Prof pin.png%7c41.0674128,28