Nunu Yapı Mimarlık – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Nunu Yapı Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Nunu Yapı Mimarlık
Nunu Yapı Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Nunu Yapı Mimarlık, Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ayhan Karakaya tarafından 1997 yılında  kurulan İstanbul merkezli bir mimarlık firmasıdır.

Yoğunlukla bugüne değin restorasyon ve konut projeleri üzerinde çalışan ekibimiz, uzmanlık alanlarına ofis ve ticari alanları da ekleyerek portfolyosunu gün geçtikçe zenginleştirmektedir. Tüm projelerimizi, büyük ölçekte ele alıp  etütlerle projenin ön iskeletini oluşturarak, küçük ölçekte tüm uygulama detayları ile tamamlamaktayız. Projelerimizi tasarlarken maksimum rahatlık ve kolay kullanılabilirlik ana kriterlerimizdir. Nunu Yapı mimari ihtiyaçlara en iyi cevap verebilen, ekonomik, sürdürülebilir, estetik dokusu bulunan projeler üreterek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Alanında tecrübeli mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle imza attığımız bir çok proje hedefimizde ne kadar gerçekçi olduğumuzu göstermektedir. Her yönden güven duyulan bir firma olarak piyasadaki sürdürülebilirliğini devam ettirebilmek bilinciyle yaptığımız projelerimizi zamanında ve sorunsuz şekilde teslim etmeye özen göstermekteyiz.

Hizmetler
  • Mimarlık
  • iç mimarlık
  • proje danışmanlık
  • kontrolörlük
Hizmet alanları
Mimari ve İstanbul
Adres
Nato Caddesi No:2 Tukenmez Kalem Plaza Kat:2, 34418 Seyrantepe / Kağıthane
34418 İstanbul
Türkiye
+90-8504737868 www.nunuyapi.com
Prof pin.png%7c41.0999349,29