MTK Architects-Consultants – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MTK Architects-Consultants
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
MTK Architects-Consultants
MTK Architects-Consultants
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

MTK MİMARLIK-DANIŞMANLIK 1974 yılında Ankara'da M. Turhan Kayasü tarafından kurulmuştur. Ofis, 1982 yılına kadar faaliyetlerini yürütmüştür. Mimarlık kariyerini 1982-1989 yılları arasında Suudi Arabistan'da geçirmesinin ardından M. Turhan Kayasü ofisini 1990 yılında yeniden faaliyete geçirmiştir. O tarihten beri çalışmalarını mimarlık, mühendislik, iç mimarlık ve danışmanlık alanında devam ettirmektedir. Yakın bir tarihten beri ofis M. Turhan Kayasü ve Mert Kayasü ortaklığında yütürülmektedir.

MTK Mimarlık-Danışmanlık bünyesinde gerçekleştirilen yapı çeşitliliğin içinde ofis, sağlık, raylı system, eğitim ve konut alanlarında uzmanlaşmıştır. Bu yapı tiplerinde çok önemli projeler gerçekleştirmiş, önemli bir deneyim ve bilgi birikimi elde etmiştir. Ofisin tasarım felsefesi, işveren ihtiyaçlarını anlamak, tanımlamak hatta bazen yeniden tanımlamak için işverenle empati kurmak, fiziksel ve sosyal bağlamı analiz etmek, kullanıcı odaklı optimum çözümler üretmek, kullanım değeri yüksek, çağdaş olduğu kadar da yerel ve rasyonel yapılar üreterek kullanıcı hayatının kalitesini artırmanın yanında aynı zamanda kent yaşantısına katkıda bulunmaktır. Ofis geçmiş yılların tecrübesini iyi kavrayan ve günümüzün gereksinimlerine çağdaş ve güncel çözümlerle cevap veren, tasarımı zamanında ve hassasiyetle teslim eden genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

Hizmetler
  • Mimari
  • İç Mimari ve Mühendislik Proje ve Danışmanlık Hizmetleri
Hizmet alanları
Ankara
Adres
Refik Belendir Sok. 111/6 Cankaya
06540 Ankara
Türkiye
+90-3124388551 www.mtkarchitects.com
Prof pin.png%7c39.8865375,32