Şantiye Donanım Çözümleri

Şantiye Donanım Çözümleri

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Şantiye Donanım Çözümleri
Şantiye Donanım Çözümleri
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Şantiye donanımları kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin prestijli firmalarına hizmet vermiş ve ülkenin farklı bölgelerinde birçok projenin daha hızlı, güvenli ve verimli tamamlanmasına katkı sağlamıştır.

Uzman ekibi ile şantiyeler için hızlı çözümler üreterek, Türkiye’nin alt yapısına katkı sağlayan çok büyük projelerin hayata geçme süreci içerisinde gösterdiği performans ile alanında lider konumuna ulaşmayı başarmıştır. Bir şantiyenin başlangıcından bitişine kadar olan süreçte şantiyenin ihtiyacı olabilecek tüm alanlarda kolaylaştırıcı ekipman ve saha hizmetine tek yerden ulaşmanızı sağlar. İnovatif ve uzman AR-GE kadrosu ile şantiyeler için hem zaman ve işgücü maliyetlerini azaltacak hem de iş güvenliği açısından fayda sağlayacak sağlam ekipman ve hizmet çözümlerini sürekli geliştirmektedir. Çözüm odaklı yaklaşımı ile şantiye çalışma güvenliği ve verimliliğine doğrudan etki edecek ürünler ile hızlı teslimat sağlamakta ve gerektiğinde saha hizmeti ile kapı teslim çözümler sunmaktadır. Şantiye donanımları kurulum gerekmeyen ürünlerde stoktan hızlı teslimat ya da şantiyeye özel çalışmalar için keşifle başlayan ve montaj ile biten bir hizmet sürecini içermektedir. Şantiye donanımları BAYRAKCI İNŞAAT METAL’in sektöre hizmet veren üç markasından biridir. Bayrakçı inşaat metalin kalite standartlarına uygun üretim, sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyeti değerlerine sıkı şekilde bağlı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bayrakçı inşaat metalin şantiye donanımları haricinde markalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hizmetler
inşaat, metal, ve çelik konstrüksiyon
Hizmet alanları
inşaat ve metal
Adres
metal iş sanayi sit. 12A blok no:38-40 başakşehir
34490 istanbul
Türkiye
+90-2125886474 www.santiyedonanimlari.com