Sauna İmalatı – İstanbul: İnşaat Malzemeleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Sauna İmalatı
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Sauna İmalatı
Sauna İmalatı
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Kimi zaman hamamlar ile karıştırılan saunalar benzerlik gösterse de hamamlardan farklıdırlar. Saunalar sauna sobası ya da sauna satıcıları ile satılan içerisinde hem sıcak hem de kuru havanın bulunduğu kişilerin ahşap oturma grupları üzerinde yatarak ya da oturarak dinlendiği Hava banyosu yaptıkları bir yerdir. Kişiler genellikle 15 20 dakika sauna içerisinde kalırlar. İçerdeki sıcaklık 40 ile 85° arasında genellikle değişmektedir. Saunanın içerisinde nemli hava bulunmaktadır. Bu sayede sauna içerisindeki insanlar rahat nefes alırlar. Saunaların insanlara pek çok faydası bulunmaktadır.


Hizmet alanları
İstanbul
Adres
34000 İstanbul
Türkiye
www.sauna-imalati.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28