NİL DEKOR – ŞANLIURFA: Mutfak Üreticileri | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
NİL DEKOR
NİL DEKOR

NİL DEKOR

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
NİL DEKOR
NİL DEKOR
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Firmamız 1989 yılında KARAKEÇİLİ mobilya olarak Şanlıurfa’da kuruldu. Firmamız kurumsallaşarak 2007 yılında Nil Dekor Mutfak ve Banyo satış pazarlama olarak 25 yıldır sanayimize hizmet vermektedir.

Firmamız mobilya sektöründe kendini kanıtlamış olup 1200 metrekare kapalı, 600 metrekare açık toplamda 1800 metrekare Fabrika kapasitesine sahiptir. Kuruluşu Mehmet Karakeçi önderliğinde yapılan firmamızı şuanda Yusuf Karakeçi tarafından yürütmektedir. Mutfak, Banyo ve mobilya sektöründe halkımıza hizmet vermeyi iş güvenliği ve titizliğiyle günümüzde saygın mutfak dolap firmalarının içinde olmanın gururunu yaşarken maddiyattan çok müşteri memnuniyetine önem veren firmayız. 2008 yılında Silverline ankastre bayiliğini alıp ürün gamını daha da çok zenginleştirip başta Şanlıurfa olmak üzere Güneydoğu ve Doğu Anadolu sanayisinde ciddi anlamda pay kazanmıştır.

Hizmetler
MUTFAK TASARIMI VE GÖRSELLEŞTİRME İMALAT
Hizmet alanları
ŞANLIURFA
Adres
29.cad
63100 ŞANLIURFA
Türkiye
+90-4143150842 www.ndmmutfak.com
Prof pin.png%7c37.159175,38