Mimayris Proje ve Yapı Ltd. Şti. – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Mimayris Proje ve Yapı Ltd. Şti.
Mimayris Proje ve Yapı Ltd. Şti.

Mimayris Proje ve Yapı Ltd… .

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Mimayris Proje ve Yapı Ltd. Şti.
Mimayris Proje ve Yapı Ltd....
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Ortaya çıkardığı her işte sanatçı dokunuşunu katarak, doğaya ve insana hitap eden projeler oluşturma amacıyla sınırları zorlayan tasarımlarla her zaman için geleceğe yatırım yapıp yarınlara imza atma çabası içindeyiz. Mimarlığın özgün ruhunu kaybetmeden, mimariye ve mimari tasarıma dünya çapında katkıda bulunmak ve mimarlık sektöründe öncü firmaların başında yer almak her zaman önceliğimiz olacaktır.

Yüksek standartlı kaliteli hizmet ve kaliteli malzemelerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran, müşterilerimizin fikirlerine, zamanına ve haklarına saygı duyan, insanlığa, doğaya ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getiren MİMAYRİS olarak bizler, nitelikli projeler tasarlayarak size ve mimarlığa farklılıklar katarak “sağlıklı yaşam alanları oluşturmanın” çabası içinde olacağız. Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına hitap eden projeler, fikirler ve tasarımlar ortaya koyan MİMAYRİS, sizlere kaliteli ve sağlıklı yaşam alanları sunma gayretiyle durmadan çalışmaktadır.  Gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek, yetkin ve bilgili ekibimizle özgün, özverili projeler geliştirerek ihtiyaçlara cevap veremeyen yetersiz yaşam alanlarını, baştan yaratarak hayatınıza yeni renkler sunmaktayız. Tüm bilgi birikimini mimarlık alanında ki yeni gelişmelerle destekleyerek yarınların ihtiyacını bugünden karşılama amacı içindeyiz.  MİMAYRİS olarak ilk sorumluluğumuz, misyon ve vizyon doğrultumuzdan hiç şaşmamaktır. Başarma azmi, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkıda bulunmak MİMAYRİS temel değerleri arasında yer alırken kurumsal stratejilerinin itici güçlerinden birini oluşturur.

Hizmetler
  • Tasarım
  • Projelendirme
  • Danışmanlık
  • Uygulama
  • Architectural Design
  • Interior Design
  • Construction
Hizmet alanları
Mimarlık, İç Mimarlık, ve İnşaat
Adres
Cevizlidere Mah. 1238. Cad. No:5/1 Balgat – Çankaya
06520 Ankara
Türkiye
+90-3124720708 www.mimayris.com
Prof pin.png%7c39.890877,32