VERDA HOME

VERDA HOME

VERDA HOME
VERDA HOME
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Hakkımızda

2007 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekk amacıyla kurulan VERDA HOME her geçen gün ürün ve müşteri portföyünü genişleterek sizlere hizmet vermektedir. 

Perdenin yalnızca bir pencere kapatma materyali olmadığını, bulunduğu mekana değer ve stil katan bir unsur olduğunu düşünen bir perspektif ile işimizi değerlendiriyoruz. Buna bağlı olarak kullanmakta olduğumuz malzemelerde tek başına tül ve kumaşı değil, daha gelişmiş materyalleri de tasarımlarımıza uygulayarak yaptığımız işlerin daha kişilikli, özgün ve çizgi dışı olmasını sağlıyoruz. 

Perde, dekorasyon,çeyiz ve duvar kağıdı sektörlerinde adını duyurmuş ve kaliteli hizmet vermek için çabalayan müşteri memnuniyetini göz önünde tutan kaliteli, dürüst ve ilkeli firma olmakla gurur duyuyoruz. Sektörümüzdeki yenilikleri yakın markaj altında tutarak sürekli yenileniyor ve gelişiyoruz. 

Ev, ofis, mağaza, okul, hastane, otel ve restaurantların perde konusundaki taleplerine 100% müşteri memnuniyeti garantisiyle yanıt veriyoruz.

Hizmet alanları
Denizli
Adres
200020 DENİZLİ
Türkiye
+90-2582428871 www.verdahome.com

    Profiliniz 73% oranında tamamlanmış durumda

    73%
    • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

    Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın