Arkom Isıtma Soğutma Sis. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. – Kocaeli: Isıtma, Soğutma ve Klima Uzmanları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Arkom Isıtma Soğutma Sis. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Arkom Isıtma Soğutma Sis. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Arkom Isıtma Soğutma Sis. İ...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Kocaeli Kombi ve Klima Teknik Servisi

Isıtma, soğutma sistemleri alanlarında, satıș, montaj, bakım, onarım, danıșmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulmuștur. İlgili sektörlerde bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli İzmit bölgesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden  beri, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylașımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, Kocaeli genelindeki ısıtma, soğutma sistemleri sektörlerinde  hızla gelișen ve adından  sıkça  söz   ettiren  bir  șirket  olmayı  bașarmıștır. Arkom Teknik,  bașarı,  büyüme,  enerji  ekonomisi  ve  müșteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Kocaeli genelindeki kurumsal firmalara kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylașmaktadır. Enerji maliyetlerinin hızla yükseldiği günümüz  ekonomisinde, çevreye ve ekolojik dengeye duyarlı, verimli ve doğru projelendirilmiș yenilikçi sistem çözümlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu ihtiyaçlar çerçevesinde, tecrübeli ve bilgili kadrosu, değerleri, markaları ve stratejik hedefleri ile Arkom Teknik, sektördeki en kaliteli, en esnek ve en paylașımcı çözüm ortaklığını sunmaktadır. Arkom Teknik Firmanızın ısıtma soğutma alanında ihtiyaç duyacağı yetkili teknik servis arayıșınıza cevap vermektedir. Kocaeli Klima ServisiKocaeli Kombi Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Bölgemizde ve Türkiye'de iklimlendirme sektörünün hizmet anlayıșında en etkili marka olmak için Arkom'u “en güvenilir ve ulașılabilir” marka konumuna getirmek.

Misyonumuz

Isıtma soğutma sistemleri pazarında servis ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliștirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulașırken, insanı, çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutmak.

Hizmetler
  • KOMBİ SERVİSİ
  • KLİMA SERVİSİ
  • VRF KLİMA SİSTEMELERİ * FANCOİL KLİMA SİSTEMELRİ * CHİLLER KLİMA SİSTEMELRİ * BİREYSEL KLİMA SİSTEMLERİ * TİCARİ KLİMA SİSTEMLERİ * KLİMA SIVA ALTI BORULAMA * PANO TİPİ TİCARİ KLİMALAR * SOĞUK HAVA DEPOSU
Hizmet alanları
kombi servisi ve klima servisi
Adres
Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi NO:102/A
41050 Kocaeli
Türkiye
+90-2623311569 arkomkombi.com
Prof pin.png%7c40.7675169,29