Designstudio ZM – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Designstudio ZM
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Designstudio ZM
Designstudio ZM
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Designstudio ZM; mimari  ve iç mimari hizmetler veren bir ofis olmanın dışında hayatın her alanında kullanılan mobilya ve ürünleri de tasarlayarak mekanı bir bütün olarak oluşturup sunmak için 2016 yılında Y. İç Mimar Zeynep Yurdakul ve Y. Mimar Murat Bağcı tarafından Balat’ta kurulan atölye mantıklı bir mimari ofistir.

Bizim inandığımız  ve savunduğumuz düşünce ; Deneyip üzerinde araştırma ve tartışma yapmadan, denemelerde bulunmadan hiçbir ürünü, tasarım ya da projeyi asla sunmamamız gerektiğidir.

Fonksiyonel , estetik ve şık kişiye ya da konuya özel tasarımlar sunmayı  hedeflemekteyiz.

Kendi bünyesinde genç, dinamik yeniliklere açık, araştıran bir ekiple ürün ve mobilyalar tasarlayan        ‘ FORMZ ‘markasını da 2017 yılında kurarak eş zamanlı şekilde hem mimari hem ürün tasarım çalışmalarını yürütmeye başladık. 

Kurucu ortaklarımızdan Zeynep Yurdakul; 2011 yılında İç Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra MSGSÜ ‘de İç Mimarlık yüksek lisans eğitimine devam etmiştir. Yüksek Lisans eğitimine devam ederken birçok farklı mimarlık ofisi, şantiye ve atölyede çalışmıştır. 

Murat Bağcı ise, Stuttgart Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmasının ardından Darmstadt Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık yüksek lisansını tamamlayarak çalışma hayatına başlamıştır. Kısa bir süre sonra ise çalışma hayatına İstanbul’da devam etme kararı alarak Türkiye’ye gelmiştir. İstanbul’da birçok mimari ofiste çalışmış ve şantiyede bulunmuştur. 2016 yılından itibaren ise  ekip olarak proje ve tasarımlarımıza Türkiye ve Avrupa genelinde devam etmekteyiz.

Hizmet alanları
Istanbul
Adres
Köybasi caddesi akbas sokak no:4 daire:2 Yeniköy/Ssariyer
34283 Istanbul
Türkiye
+90-2126310313 www.designstudio-zm.com
Prof pin.png%7c41.1231709,29