Ferah Mekan Dekor – İstanbul: Boyacılar | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Ferah Mekan Dekor
Ferah Mekan Dekor

Ferah Mekan Dekor

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje Yeni teklif
Kapağı değiştir
Ferah Mekan Dekor
Ferah Mekan Dekor
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 64% oranında tamamlanmış durumda

64%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

PROJELER

Meslek hayatına 1990 yıllarında başlayan  Mustafa Cemil ÇENGEL , meslek hayatını kendi ustalık tecrübesiyle oluşturduğu ekibiyle daha uzun yıllar faaliyet göstereceğine inanıyoruz.

 Çünkü ilkelerimizi kaliteli işçilik, kaliteli malzeme, gününde ii teslimi, zarar etsek bile yalansız bir ticaret oluşturmaktadır. Faaliyet alanlarımızı genel olarak kaba inşaat sonrası dekorasyon işleri oluşturmaktadır. ıç dekorasyonda boya, izolasyon, çelik kapı, iç kapı, sıva, şap, fayans, masif parke, laminant parke, duşakabin, PVC doğrama, su ve elektrik tesisatı, kırım, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar ve tüm alçı dekorasyon işlerinde tecrübeli kadrolarımızla hizmetinizdeyiz.. Uzman kadrosu ve eğitimli yöneticileriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için sizleri de bizle çalışmaya davet ediyoruz. Teknik ve estetik için doğru tasarımı arıyorsanız çözümünüz Ferah Mekan Dekor olacaktır.

Stucco Veneziano İtalyan Boya Uygulaması : İtalyan boya diğer adıyla venedik sıva, su bazlı doğal boya, Stucco Veneziano, Travertino, Artego 7, Marko Polo, Cadora, Klondaike, Meteore 8, Riflessi, modelleri, konusunda uzman ve tecrübeli olan Ferah mekan dekor firmamız uygun fiyatlarla iç ve dış mekanlara uygulamalar gerçekleştirmektedir. Dekoratif İtalyan boya olarakta adlandırılan boya italyan kökenlli bir uygulamadır.

Hizmet alanları
İstanbul
Adres
34000 İstanbul
Türkiye
+90-2123212033 www.italyanboyaustasi.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28