MEGDesign Mimarlık – Afyonkarahisar: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MEGDesign Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
MEGDesign Mimarlık
MEGDesign Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

MEGDesign Mimarlık Şirketi 2017 yılında, Mimar Mustafa Eğretli tarafından kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mustafa Eğretli, 2014 yılı Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu olup 2014-2015 yılları arasında İstanbul'da icraat gösteren Fehmi Kobal Architects'te görev almıştır. Buradaki çalışma sürecinde ofis olarak, İzmir Konak Belediyesi'nin belediye binası mimari tasarım yarışmasında mansiyon kazanmıştır. Ayrıca birçok uygulama projesinde görev almıştır. 2015-2016 yılları arasında Afyonkarahisar'da bulunan Kar Yapı bünyesinde mimari projelerde görev almıştır. Afyonkarahisar'da yapılan konut projeleri, SHM Hizmet Binası, Dinar Öğrenci Yurdu gibi projelerde aktif görev almış ve 2017 yılının başlarında edindiği tecrübeleri değerlendirerek hizmet göstermek amacıyla MEGDesign Mimarlık Ofisini açmıştır.

TMMOB ve Afyonkarahisar Ticaret Odası üyesi olan MEGDesign Mimarlık; mimari, iç mimari ve 3D görselleştirme alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca iç mimari proje uygulamarını da hayata geçirmektedir. 

Hizmetler
Mimari Projelendirme, Görselleştirme, ve Uygulama
Hizmet alanları
Afyonkarahisar
Şirket ödülleri
İzmir Konak Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması, Eşdeğer Mansiyon
Adres
Karaman Mah. Leylak Cad. Derya Apt. No:5 D:6
03100 Afyonkarahisar
Türkiye
+90-5059651867
Prof pin.png%7c40.8921407,29