Kalya İç Mimarlık \ Kalya Interıor Desıgn
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Değerlendirmeler

Evimizi baştan aşağı yenilemek ve daha ferah bir ortam yaratmak için Kalya İç Mimarlıktan Çiğdem hanımla iletişime geçtik. Kendileri benzersiz fikirleri ve ortaya çıkardıkları hoş tasarımlarıyla bizi tek kelimeyle büyüledi. Aynı zamanda projenin başlangıcından anahtar teslimine kadar son derece titiz bir çalışma ortaya koydular. Kendilerine göstermiş oldukları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederiz. Emeklerine sağlık.
neredeyse 2 yıl önce
Proje tarihi: Ağustos 2019
Çiğdem hanımla çalışmaktan dolayı çok büyük keyif aldık.Kendisi işinde uzman bir profesyonel.
yaklaşık 2 yıl önce
Ofisimize Feng Shui uygulaması yaptı. Bu kadar deneyimli ve pozitif enerjisi olan biriyle çalıştığım için çok memnun kaldım.
2 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Ekim 2019
Küçük olan banyomuza çok pratik, kullanışlı ve şık çözümler buludupu için Kalya İç Mimarlığa çok teşekkürler. Sonraki projelerde görüşmek üzere...
2 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Mayıs 2014
Dağ Evi Projesi
2 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Eylül 2014
Yazılım Ofisi İç Tasarımı
2 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Ağustos 2019
Çocuk Odası Tasarım
2 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Haziran 2017
Kalya İç Mimarlık bana evimde eğlenceli, mutlu yaşamamı sağlayan bir imkan sağladı. Sizin gibi kendisini işinin inceliklerine,detaylarına çok önem veren bir insan ile çalışmak çok değerliymiş Çiğdem hanım. Artık hayalimdeki evde yaşıyorum.
1 yıldan fazla önce
İş ahlakı, disiplin,yaratıcılık ve mükemmel sonuç. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Zamanında biz çok memnun kaldık. Kısa dönemde çok harika bir iş çıkardılar. Çok uzun zaman faydasını gördük. Her zaman yaratıcı tasarımlar yapıyorlar.
1 yıldan fazla önce
VERİMLİ BİR SAYFA.
neredeyse 2 yıl önce
Değerlendirme iste