Elif Dekor Gergi Tavan hizmetleri – istanbul: Dekoratörler | homify
Elif Dekor Gergi Tavan hizmetleri

Elif Dekor Gergi Tavan hizm…

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Elif Dekor Gergi Tavan hizmetleri
Elif Dekor Gergi Tavan hizm...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

2010 yılından buyana hizmet vermekte olan firmamız, gergi tavan zamanında ve kaliteli iş teslimini kendine ilke edinerek hızla büyümüş ve tüm imalatlarını kendi bünyesi altına toplamıştır. Birçok şehirde bayileriyle beraber ortak projelere imza atarak kurumsal firmaların tercihini kazanmıştır.

Elif Dekor, İstanbul gergi tavan sektöründe işi ile ilgili gerekli tüm fizibilite çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile bu işe uygun hale getirmiştir.   Geçen zaman zarfında müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Geçen sekiz yıl içerisinde yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeye başarı ile imzasını atmıştır.   Şirketimiz Avrupa'dan ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı bayilerinden gelen projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Elif Dekor gergi tavan sektörünün en iyisi olmak için sürekli olarak kendini yenileyerek çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.   Elif Dekor olarak, bizi tercih eden tüm müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye çalışarak,ihtiyaçlarını bugün, yarın ve gelecekte de karşılamayı taahhüt etmekteyiz.

Hizmetler
gergi tavan, germe tavan, ve barisol
Hizmet alanları
  • gergi tavan hizmetleri
  • istanbul
Adres
Tepeüstü Mah. Hürmet Sk. No:8-10 D:000A Ümraniye / İSTANBUL
34000 istanbul
Türkiye
+90-2163142858 www.gergitavan3d.com
Prof pin.png%7c41.0165874,29