FUL YAPI – PENDİK/İSTANBUL: Tasarımcılar | homify
FUL YAPI

FUL YAPI

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
FUL YAPI
FUL YAPI
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 91% oranında tamamlanmış durumda

91%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

Ful Yapı  İstanbul'un Pendik ilçesinde oluşan Fulcam Oto. San. Tic. Ltd. Şti. ve Fulmakina San. Tic. Ltd. Şti.'nin kurmuş olduğu inşaat sektöründe temelden çatıya ihtiyaç duyulan tüm yapı malzemeleri talebini karşılayabilmek adına kurulmuş bir şirkettir.

Misyonumuz:  Firmamız kuruluşundan bu yana yapı malzemeleri tedarikçisi olarak, deneyimli kadrosuyla farklı ve makul çözümler geliştirebilme konseptine sahiptir. Ful Yapı Market çağın getirmiş olduğu yenilikleri en hızlı şekilde uygulamaya koyabilen, müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti sağlamayı ilke edinmiş çözüm ortağınızdır. 

Vizyonumuz: Müşterilerimizden gelen tüm olumlu, olumsuz eleştirileri ve talepleri değerlendirmek sektörel başarımızın anahtarıdır. Sektörümüzde "Yok" kelimesi hafızalardan kaldırmak ve talebi en iyi şekilde tedarik etmek temel amacımızdır. 

Hedefimiz : Ful Yapı Market olarak üç hedef üzerinde yol almaktayız:  Kaliteli Hizmet Müşteri Memnuniyeti Sektörümüzde Tek Hedef Olmak "1988'den beri birikimlerimizden yararlanan tüm sektörel çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize markamıza duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz"

Hizmet alanları
  • İÇ MİMARİ TASARIM TADİLAT DEKORASYON
  • PENDİK/İSTANBUL
Adres
DUMLUPINAR MAHALLESİ GÖZDAĞI CADDESİ NO:4/2
34896 PENDİK/İSTANBUL
Türkiye
+90-4441334 www.fulyapimarket.com.tr
Prof pin.png%7c40.8959339,29