Adalılar Mobilya (İNNOVATİONLİVİNG)

Adalılar Mobilya (İNNOVATİONLİVİNG)

Adalılar Mobilya (İNNOVATİONLİVİNG)
Adalılar Mobilya (İNNOVATİONLİVİNG)
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Adalılar Mobilya ilk olarak 1950 yılında ufak bir mağaza olarak kurulmuş olup kuruluşuyla kısa sürede büyük itibar kazanarak 1957 yılında Kadıköy şubesini hizmete açmıştır.1962 Yılında taleplere yetersiz kalan Edirnekapı mağazası kapatılırken daha büyük kitlelere ulaşmak amacıyla Kadıköy mağazası genişletilmiş ancak bu da yetersiz kalınca 1968 yılında Uskudar da yeni subesi ile faaliyetegeçmiştir.
Mağazalar zincirine en büyük mağazası olan Acıbadem de 5000 m2 olan en buyuk mağazasınıda hizmete katmıştır. Mobilya sektöründeki faaliyet lalnının değişim göstermesiyle yeniliklere ayak uydurmak amacıyla Adalılar Mobilya 2005 yılında Modoko Şubesinde faaliyete başlamıştır Mazağamız Rustik-klasik ve modern mobilyaları ile birlikte ithal gruplarıyla hizmetini sürdürmektedir. 2011 senesinden itibaren Danimarka menşei olan ve spor yataklı kanepe konusunda dunyada sayılı firmalarından olan kalite ve kendine özgün tasarımlarından ödün vermeyen İNNOVATİON LİVİNG grubunun Türkiye distributörluğunu üstlenip mobilya sektörunde yeni bir konsept katmayı kendine hedef haline getirmiştir.

Hizmetler
  • Parekende satış
  • özel tasarım
  • toptan satış
  • Kişiye Özel Mobilya
  • dekorasyon
Hizmet alanları
Mobilya ve halı ve aksesuar
Adres
Y.DUDULLU MODOKO SAN.SİTESİ 5.CADDE NO:2817B UMRANIYE
34775 İstanbul
Türkiye
+90-2165409768 www.innovationliving-tr.com