FERFORJE EVİ – İSTANBUL: Demircilik | homify
FERFORJE EVİ

FERFORJE EVİ

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
FERFORJE EVİ
FERFORJE EVİ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 77% oranında tamamlanmış durumda

77%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

1995 yılında ferforje ile tanışan kurucularımız 11 yıllık deneyimin  ardından 2005 yılında  FERFORJEEVİ işletmesini kurmuşlardır.FERFORJEEVİ sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta ferforje sektöründe olmak üzere bahçe kapıları,bina giriş kapıları,balkon korkulukları,cam korkulukları,dekoratif parçalar,duvar korkulukları,merdiven korkulukları imalatında deneyimli başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez pren,sipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. 

FERFORJE EVİ sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta ferforje  sektöründe deneyimli başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Siz hayal edin biz üretelim !   ferforje  alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu gün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız. Hizmet anlayışımız; ürünü satıncaya kadar değil, Satış sonrasında da teknik destek olarak devam etmektedir.

Hizmetler
  • FERFORJE BAHÇE KOKULUĞU
  • FERFORJE DUVAR ÜSTÜ KORKULUK
  • FERFORJE
  • MERDİVEN KORKULUĞU
  • FERFORJE GARAJ KAPISI
  • FERFORJE BİNA ve VİLLA GİRİŞ KAPILARI
  • FERFORJE PENCERE KORKULUKLARI İMALATI VE MONTAJI
Hizmet alanları
ferforje ve metal ve istanbul
Adres
MALAZGİRT CAD.NO:34/A
34760 İSTANBUL
Türkiye
+90-2166128219 www.ferforjeevi.com
Prof pin.png%7c40.9869232,29