TT Yapı Mimarlık – Küçükçekmece: İç Mimarlar | homify
TT Yapı Mimarlık

TT Yapı Mimarlık

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
TT Yapı Mimarlık
TT Yapı Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 73% oranında tamamlanmış durumda

73%

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

TT Yapı Mimarlık

2010 yılından beri İstanbul’da iç mimarlık hizmeti veren ve mobilya üretimi yapan firmamız; kendini daima yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yıllar süren çalışmaları ile kazanmış olduğu bilgi ve birikimlerini müşterilerine üstün kalite ve üstün iş prensibiyle sunmaktadır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz üretim aşamasında çevre, insan sağlığı ve göz estetiği düşünülerek imal edilmektedir, bunun yani sıra sağlamlığı da en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Müşterimizin istek, öneri ve talepleri ışığında iç mimari tasarım fikirlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde titiz bir şekilde çalışılarak şekillenmesini sağlıyoruz.

Kendi ekibimizi ve iş ortaklarımızı öncelikle tecrübe ve uzmanlıklarına göre seçiyoruz. Bu da işlerimizin kalitesine yansıyor. Devam eden projenizin durumu düzenli olarak size raporluyoruz ve siz sormadan biz cevaplıyoruz.

Vizyonumuz: Müşterilerimizin yaşadıkları veya istedikleri mekânları hayal ettikleri kadar en üst seviyede tasarlamak, sunmak ve uygulamaktır. Hayalleri tasarlanabilir, tasarımları uygulanabilir yapmaktır. Bunun için gerekli her türlü 3 boyutlu görsel sunum tekniklerini kullanıp, birebir imalat detaylarına kadar teknik şartnameleri hazırlamak, yetkin uygulama kabiliyetimizle imalatları hayallere ve tasarımlara göre yapmaktır. Hayal edilen tasarımları en gerçekçi şekilde sunup en kaliteli şekilde yapan, sektörde vazgeçilmez iç mimarlık firması olmaktır.

İş Tel: 0212 540 22 57 - Cep Tel: 0532 544 94 74

Hizmetler
İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ – PROJELENDİRME & TASARIM – ANAHTAR TESLİM TADİLAT & DEKORASYON UYGULAMALARI
Hizmet alanları
İstanbul
Adres
Cennet Mah. Alparslan Cad. No: 53/D
34290 Küçükçekmece
Türkiye
+90-5325449474 www.ttyapimimarlik.com

Değerlendirmeler

Mükemmel bir ekip. Profesyonel, hızlı ve çözüm odaklı. Kaliteli hizmet ve isçilikleri ile evimde harikalar yarattılar. Tuncay ve ekibine sonsuz teşekkürler. Kesinlikle herkesin tercihi TT Yapı Mimarlık olmalı. Gönül rahatlığı ile evinizi teslim edebilirsiniz. TT Yapı Mimarlık ile eviniz emin ellerde.
11 ay önce
Proje tarihi: Haziran 2018
Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İç Mimar Tuncay Bey işinde çok iyi, tam bir profesyonel. Özellikle detaylara çok dikkat edilmesi, titiz ve temiz çalışmaları profesyonelliklerini gösteriyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
12 ay önce
Proje tarihi: Haziran 2018
Proje, tasarım ve uygulamada ekip olarak çok iyiler. Temiz ve itinalı çalıştılar. Zamanından önce dairemi teslim ettiler. Ben, ailem ve çevrem çok memnun kaldık.
12 ay önce
Proje tarihi: Temmuz 2018
Prof pin.png%7c40.989877,28