e-havuz market – Muğla: Havuz & Spa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
e-havuz market
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
e-havuz market
e-havuz market
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Tüm havuz malzemeleri Kaliteyi ucuza almanın en kısa yolu

1995 senesinde havuz sektöründe başladığı kariyerinde 23 senedir yükselmeye devam ediyor. Havuz malzemeleri denince ilk akla gelen e-havuzmarket.com müşteri memnuniyetinin ön planda tutması nedeniyle çok kısa sürede tüm yurt çapında geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Havuz ile alakalı akla gelen her türlü malzemenin tedarik ve satışını gerçekleştiren bünyesinde bulundurduğu markalar astral,bs pool,atlas,gemaş,tüm,omega,maytonics dolphin,anteck,selen kimya,agora kimya,ve binlerce ürünü il ve ilçe gözetmeksizin müşterilerinin kapılarına kadar teslim etmektedir. 200 Tl üzerinde alışveriş yapıldığında kargo ücreti alınmazken müşteri memnuniyetini hedefleyen ürünleri konusunda hızlı ve kolay iade garantisi vermektedir. Ürün yelpazesine alıp siz değerleri müşterilerine sunarken her bir ürünün %100 orijinal ve sağlıklı olmasına da çok fazla özen göstermektedir.

En kaliteli ve etkili ürünleri en hesaplı ve her keseye uygun olacak şekilde temin ederek satışa sunmaktadır. Siz de şu an havuz aydınlatma, havuz kimyasalları, havuz robotları, ekolojik havuz sistemleri ve havuz ekipmanları vb. havuz malzemeleri edinebilmek için en güvenilir, en tecrübeli, en uygun fiyatlı ve en sağlıklı ürünleri bulabileceğiniz yerdesiniz.Havuz sahipleri, gün içerisinde kullanılırken eğlenilen havuzlardan artık gece de en iyi şekilde istifade edebilmenin yollarını aramaktadır. Gerek davet gerekse yüzme için havuzlardan gece de faydalanabilmenin en doğru yolu havuz aydınlatma sistemlerini kullanmaktır. Zevkinize ve havuzunuzun büyüklüğüne göre havuz ampulleri beğenebilir ve beğendiğiniz havuz lambaları kolaylıkla kapınıza kadar gelebilir. Modern bir havuzunuz varsa ya da havuzunuza şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, günümüzde kullanıcıların neredeyse hepsinin tercih ettiği LED havuz lambaları farklı boyut ve renk seçenekleriyle sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Sizin ihtiyacınız LED havuz lambaları değil de havuz trafoları, havuz lambaları ya da süs havuzu aydınlatma seçenekleri ise yine en doğru ve en hesaplı yerdesiniz. Şık ve modern bir havuz zaman içerisinde havuz bakımı ile desteklenmezse her geçen gün hijyen ve dış görünüş açısından tehlikeli noktalara gelecektir. Çevresel etkenlere nasıl ve ne kadar maruz kaldığının yanı sıra kullanım miktarı da havuzun temiz kalma süresini etkileyen faktörlerdir. farklı seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahip olan havuz kimyasalları; ve havuz ilaçları; havuz bakım kimyasalları başta havuz kloru sıvı dezenfektan sıvı klor ve pH değeri konusunda etkili olanlar ile “havuz yosun önleyici” “havuz parlatıcı” olmak üzere size en sağlıklı ve en uygun fiyatlı temizlik ve hijyen garantisi verir. Selenoid havuz kimyasalları ve wtr havuz kimyasalları fiyatları olmak üzere iki ayrı başlık altında toplanan ürünler size havuz filtre temizleyici ile başlayıp ayak dezenfektanı seçeneklerini de kapsayan geniş bir katalog sunuyor.Rutin havuz bakımı yapmak da havuzunuzun her zaman ışıl ışıl ve temiz görünmesini sağlayacaktır.Dış görünüşü sağlıklı olmayan bir havuzun sağlıklı olması düşünülemez. Ancak içi su dolu bir havuz zemini düzenli olarak bir insan tarafından nasıl temizlenebilir ki? Ya da bu temizlik ne kadar sürer? Bu konularda net çözümler bekliyorsanız havuz robotları konusunu bir düşünmelisiniz.

Dolphin havuz robotu; ev havuz robotları ve olimpik havuz robotları otomatik havuz temizleme robotları seçenekleri ile fiyat ve kapasite açısından farklılık gösterirken zodiac havuz robotları da havuz temizliği açısından sizi büyük bir yükten kurtarabilir. Çevreye duyarlıysanız ve havuz suyunun zayi olmasını istemiyorsanız, havuz bakımı ve temizliği için kullanılması gereken kimyasalları düzenli olarak kullanamıyor ya da masraflarından kurtulmak istiyorsanız e-havuzmarket.com ürün yelpazesinde yer alan ekolojik havuz sistemleri tam da sizin için net çözümler sunacaktır.

Genel havuz tuz klor jeneratörleri ve özel havuz tuz jeneratörleri havuz boyutuna göre çeşitlilik göstermektedir. Ekolojik havuz sistemleri havuz kimyasalları ve havuz ilaçları kullanımını ve işletme giderlerini %90 oranında azaltacaktır. Tuz klor jeneratörleri sayesinde havuzunuzda klor kullanmanıza gerek kalmazken, “yosun önleyici” ihtiyacınız da ortadan kalkacaktır. Ekolojik havuz sistemleri deniz suyu ile kullanılabildikleri gibi ekstra tuz ilave edilerek de kullanılabilir. Elde ettiği tuz sayesinde kendi bünyesinde dezenfektan malzemeleri üretecek ve kimyasal kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Her nerede ve ne şart olursa olsun durgun suların da bozulacağı ve sağlığa zararlı olacağı çok bilinen bir gerçektir. Havuz suyunun da devamlı olarak filtreler ve yardımcı ekipmanlar sayesinde temizlenmesi ve yenilenmesi gerekmektedir. Havuzların olmazsa olmazlarının başında yer alan, kesenize ve havuzunuza uyacak etkinliğe sahip, yeterli sirkülasyonu sağlayacak havuz pompaları da . Ancak, havuzlarınızda sirküle ettiğiniz su temizlenmiyorsa ya da temizlenmiyorsa ne yazık ki havuz kullanıcıları iki kere yıkanmak zorunda kalacaklar ve sayısız hastalığa davetiye çıkarmış olacaklardır. Havuz filtreleri, havuzlarda akan suyu durgun sudan ayıran en faydalı ekipmanların başında gelir. Havuzunuzun boyutuna ve kapasitesine uygun, etkin ve uzun ömürlü havuz filtresi kullanmak size daha sağlıklı bir havuz keyfi olanağı sunacaktır. Havuz çevresinin ve havuz suyunun anlık temizliği de havuz sahiplerinin kafasını meşgul eden sorunlardan birisidir. Havuz temizlik malzemeleri sayfamızı ziyaret ederek bütçenize uygun, kaliteli,ihtiyacınızı karşılayacak miktarda ve sadece havuz temizliği için özel olarak üretilmiş havuz süpürgesi,havuz fırçası ve havuz hortumu edinerek havuz çevresini ve zeminini her zaman temiz tutabilme imkanına kavuşabilirsiniz.

“Havuza dair ne varsa” sloganıyla yola çıkan e-havuzmarket.com havuz konusunda akla gelebilecek her türlü ihtiyacı en ince parçasına kadar düşünerek temin etmektedir. Kaliteden ödün vermeden, uzun ömürlü ve ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş havuz merdivenleri, savak kanal kenar ızgaraları, havuz ızgarası, havuz ızgara köşe parçaları,havuz suyu test malzemeleri ve havuz sarf malzemeleri vb. size sadece bir tık uzaklıktadır. Bütçe dostu, uzun ömürlü ve özel olarak havuzlar için üretilmiş havuz ekipmanları kolay iade ve değişim garantisi ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyetini temel ilke kabul etmiş olan yurt çapında tüm havuz sahiplerine havuzlarında güvenle ve rahatlıkla kullanabilecekleri malzeme ve cihazları her türlü detayı düşünerek ürün yelpazesi içerisine almaktadır. Başka amaçla üretilmiş malzemeler teknik yeterlilikleri nedeniyle havuzlarda kullanılmaya başlandığında zamanla sorun çıkaracağından özel olarak havuzlar için üretilmiş ekipmanları temin ederek siz değerli müşterilerinin kullanımına sunabilmek dahi bu alanda tek başına zirvede olabilmenin en temel sebebi olabilir.

Havuz elektrik sistemleri, havuz su perdeleri, havuz vanaları, havuz dozaj sistemleri dozaj pompaları gibi farklı boyut, kapasite ve kullanım alanları düşünülerek özel olarak havuzlar için üretilmiş, dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı gemaş havuz malzemeleri,astral havuz malzemeleri gerekli kalite standartları kontrol edilerek sizlerin kullanımınıza sunulmaktadır.Güvenilir, hızlı ve kolay iade garantisi veren, %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan ve 200 TL üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkânı tanıyan bütçe dostu olmasının yanı sıra müşterilerinin finansal güvenliklerini de en üst seviyede sağlamaya çalışmaktadır. Kullanılan SSL teknolojisi ile e-havuzmarket.com üzerinden yapılan alışverişlerde gerek duyulan bilgilerin kaydedilmesi ya da 3. şahıslar tarafından ele geçirilmesi önlenmektedir. Kaliteyi ucuza almanın en kısa yolu öncelikle havuzunuza en uygun, en dayanıklı, en yetkin, en sağlıklı ve bütçenize göre seçebileceğiniz sayıda ürün seçenekleri ile sizleri memnun edebilmek için her gün daha fazla çalışmaktadır.

Hizmetler
havuz yapm-havuz malzemeleri-havuz kimyasallar-havuz robotlar -havuz zgaralar-havuz temizlik ekipmanlar-havuz lambalar-havuz aydnlatma armatrleri
Hizmet alanları
Muğla
Adres
48400 Muğla
Türkiye
+90-5327625549 www.e-havuzmarket.com
Prof pin.png%7c37.0605466,27