Interface Turkey – İstanbul: Yer Döşemeleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Interface Turkey
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Interface Turkey
Interface Turkey
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Ray Anderson karo halının tüm dünya çapında bir potansiyele sahip olduğuna inandığı için 1973 yılında Interface'i kurdu. Üretimden yönetime vizyon – istisna değil – her zaman asıl kural oldu. 

Bizim için tasarım işimizin her safhasında organizasyon seviyesinde düşünmek ve ürünlerimizin estetik olması gerektiği anlamına geliyor. Tasarım vizyonunuzu hayata geçirmek için farklı görüş açıları sunuyoruz ve ideal alanlar yaratmak için çabalıyoruz. 

Sürdürülebilirlik bizim için çok önemlidir. 1994 yılında işimizi yapma şeklimizi değiştirdik ve sonuçlar dönüşümsel bir etki yarattı. Hem bizim, hem de endüstri için. Bazı şirketlerin sattıkları ürünlerin ötesinde sorumluluk sahibi olduklarını hissettikleri görüşündeyiz. Bazı şirketlerde ise tasarım misyonlarının en önemli noktası olmuştur ve artık doğal bir şekilde uygulanmaktadır. Her iki konuda Interface işte tam da bu şirkettir.

Hizmet alanları
Türkiye Cumhuriyeti
Adres
Büyükdere Cad. Kırgülü Sok. No: 4 Metrocity Avm D Blok Kat: 4
34367 İstanbul
Türkiye
+90-2123655506 www.interfaceturkey.com
Prof pin.png%7c41.0504272,28