İki Şehir Mimarlık Hizmetleri – Izmir: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
İki Şehir Mimarlık Hizmetleri
İki Şehir Mimarlık Hizmetleri

İki Şehir Mimarlık Hizmetleri

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İki Şehir Mimarlık Hizmetleri
İki Şehir Mimarlık Hizmetleri
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

İki Şehir, İstanbul'da temelleri atılan ve İzmir'de kurulan mimari tasarım ve uygulama ofisidir. Dinamik ve deneyimli ekibimiz İzmir başta olmak üzere Ege bölgesinde ve İstanbul’da mimari, iç mimari ve mühendislik alanlarında tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir.

İki Şehir ekibi olarak, mimarlık ve mühendislik disiplinlerine dair bilgiyi ve teknolojiyi doğru şekilde kullanarak doğaya, topluma ve etik değerlere saygılı, yenilikçi, akılcı, ekonomik ve ergonomik yapılar tasarlıyor ve bu sayede toplumun sürdürülebilir kalkınmasına katkı sunuyoruz. Tasarımlarımızda yerele ait mimari üslup ve üretim tekniklerini önemsiyor, bunları evrensel bilgi ve beceri kazanımlarıyla geliştirmeye odaklanıyoruz.

Ofisimizin genç ve dinamik ekibiyle küçük veya büyük tüm projeleri aynı heyecanla ve profesyonellikle ele alıyor, hem üretim hem uygulama aşamasında müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için kalite yönetim sistemi uyguluyoruz.

İzmir'in merkezi Alsancak'ta hizmet veren ofisimizde boyutundan bağımsız her türlü proje için sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmet alanları
İzmir, İstanbul, ve Ankara
Adres
Mimar Sinan Mah. 1393. Sk. No:7-1 D:1
35100 Izmir
Türkiye
+90-2324070770 www.ikisehir.com
Prof pin.png%7c38.43225,27