EKSIMIMARLIK – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
EKSIMIMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
EKSIMIMARLIK
EKSIMIMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

2010 yılında Şişli’de Mimar Hasan Ekşi tarafından kuruldu. Yaklaşık 10 yılık süreçte çeşitli büyüklüklerde, müstakil veya çoklu yerleşimler olarak konut projeleri, farklı sektörler için ofis yapıları, kamu ve özel iştirakler için eğitim yapıları, fabrika revizyon projeleri ve çeşitli taahhüt işleri gerçekleştirmiştir. Mimarlar odası üyesidir.

EKSIMIMARLIK olarak her programdaki yapıların tasarlanması, projelendirilmesi, inşa edilmesi ya da revize edilmesi/geliştirilmesi sürecini yönetiyoruz. Bu süreçte yapının tasarımı, resmi makamlarca onayı ve inşa edilmesi için gerekli olan her türlü görsel, çizim, doküman, hesap ve açıklamaları oluşturuyoruz. Ortaya çıkan tüm verileri dijital ortamda ya da fiziksel baskılar olarak kullanıcıya, işverene, onay makamlarına ve inşa edene çeşitli formatlarda sunuyoruz. Yapının ilk tasarımından inşa süreci tamamlanana kadar gerekli tüm mimarlık ve mühendislik hizmetlerinin işveren adına koordinasyonunu sağlıyor, hukuki onay süreçlerinin tamamlanması sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu süreçte karşılaşılabilecek her türlü ekonomik, teknik ya da hukuki problemleri çözümleyebilmek adına esnek bir iş süreci programlıyor ve bu esneklik sayesinde işlerin fizibiliteye uygun ve doğru zaman diliminde tamamlanmasını hedefliyoruz.

Hizmet alanları
İstanbul
Adres
34000 İstanbul
Türkiye
+90-2123473205 www.eksimimarlik.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28