BLAD Mimarlık Peyzaj Mimarlığı Mühendislik Kentsel Tasarım İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi – Bolu: Peyzaj Mimarları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BLAD Mimarlık Peyzaj Mimarlığı Mühendislik Kentsel Tasarım İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
BLAD Mimarlık Peyzaj Mimarlığı Mühendislik Kentsel Tasarım İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
BLAD Mimarlık Peyzaj Mimarl...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Geçmişten gelen deneyimi harmanlayıp 2018 yılında kurulan BLAD Mimarlık Peyzaj Mimarlığı Mühendislik Kentsel Tasarım İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde konut, rekreasyon projeleri, masterplan, kentsel tasarım projeleri, üniversite yapıları, teknokent, tatil köyü, yarışma projeleri gibi çeşitli ölçeklerde hayata geçirdi. Katıldığı mimari proje yarışmalarında ulusal ve uluslararası ödülleri bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ: Zorlu ve değişken piyasa koşullarında üstlendiğimiz mimarlık, peyzaj mimarlığı, mühendislik, kentsel tasarım projelerini ''tasarım için en iyisi'' sloganıyla bir bütün çerçevesinde ele alarak dinamik bir hizmet anlayışıyla inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına zamanında uymak; BLAD İnsan Kaynakları kurumsal çalışanlarının kariyer gelişimine hep birlikte çözüm anlayışla yardımcı olmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde gözle görünür bir fark yaratarak uygulamakta ve topluma değer katarız.

VİZYONUMUZ: Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, mimarlık, peyzaj mimarlığı, kentsel tasarım, mühendislik ve hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. Dünya genelinde hizmet veren mimarlık, mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Hizmetler
  • Proje
  • Tasarım
  • Uygulama
  • Danışmanlık
  • Müşavirlik
  • Mimarlık ve Mühendislik
  • Peyzaj Mimarlığı
  • Kentsel Tasarım
  • Hepsini göster: 8 hizme
Hizmet alanları
Bolu
Adres
Karaçayır Mahallesi. İzzet Baysal Caddesi .İncebey Apt. Kat:2 No: 86/23
14200 Bolu
Türkiye
+90-5335607556 www.blad.com.tr
Prof pin.png%7c40.7306069,31