Sede İç Mimarlık ve Tasarım – Ankara: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Sede İç Mimarlık ve Tasarım
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Sede İç Mimarlık ve Tasarım
Sede İç Mimarlık ve Tasarım
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Bir mekan (ev, büro, sinema, lokanta) veya çevreyi (bahçe, vb), müşterilerin isteklerini ve ekonomik olanakları dikkate alarak sanat ilkelerine uygun biçimde düzenlenmesi ve döşenmesi.
Mekan tasarımında ilk araştırmalardan yapının bitimine kadar mimarlık ekibinin içinde yer alınması ve mekanların boyut, konum ve ekipmanlarını araştırılması, belirlenmesi ve tasarımlarının hazırlanması. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını saptanması. Mekanda yapılması gereken değişiklikleri ve konulacak eşyaları saptanması.Tasarımın krokisini çizilmesi.Kullanılacak malzemenin ve satın alınacak eşyanın kalitesine göre maliyetini ve işçilik ücretini hesaplanması.Dekorasyon malzemelerinin ve mobilyaların satın alınmasında müşteriye yardımcı olunması.Mobilya halı ve perdelerin yerleştirilmesinin sağlanması. Yapıların yeniden düzenlenmesi ve işlevlere yönetilmesi konularında her türlü araştırma ve tasarımı yaparak projelerini düzenlenmesi.

Hizmet alanları
İç Mimari ve Tasarım ve Ankara
Adres
06160 Ankara
Türkiye
+90-3122522030 www.instagram.com/sedeicmimarlik
Prof pin.png%7c39.9633649,32