OCA/Mimarlık – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
OCA/Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
OCA/Mimarlık
OCA/Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

OCA/Mimarlık 2015 yılında Mimar Orçun Cavit Alp tarafından, mimari yaklaşımların mümkün olabileceği her alanda faaliyet göstermek için kurulmuştur. OCA/Mimarlık mimari değerleri sadece estetik bir yaklaşım olarak düşünmekten öte, çevre, güneş ve yer çerçevesinde ele almaktadır. Tasarım aşamasında tüm bu faktörlerin ele alındığı bir bina kullanışlı,estetik ve işletim giderlerinin düşük olduğu bir yapı ortaya çıkarmaktadır. OCA/Mimarlık küçük ölçekli yapılardan büyük ölçekli yapılara, endüstriyel yapılardan turizm yapılarına, konut yapılarından iç dekorasyona kadar tüm projelerde hizmet vermektedir. Orçun Cavit Alp İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Hotel ve Rezidans İnşaatlarının şantiyesinde Proje Mimarı olarak çalışmıştır. Türkiye’ye geri döndüğünde GMW Mimarlık bünyesinde Medine ve Riyad Havaalanları gibi büyük ölçekli projelerde çalışmış, bunun yanı sıra TURKCELL Genel Merkezi iç dekorasyonu gibi projelerde de görev almıştır.
Hizmetler
Mimarlık – İç Mimari
Hizmet alanları
Türkiye
Adres
Bağdat Caddesi Caddebostan no 7/3 Emre Apt Kadiköy
34000 İstanbul
Türkiye
+90-2163850248 www.ocaarchs.com
Prof pin.png%7c40.9518104,29