MTM Mimarlık – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MTM Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
MTM Mimarlık
MTM Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Mimarlık Harika Bir Oyundur.

Profesyonel yaşamda, mimarlığın toplumun ve insanlığın hizmetinde olduğu kabulü ile mekan yapma, yapı kurma becerisini, kentin değerleri ile bütünleştirmeyi amaçlıyoruz.

Mimarlığımızı kendi mütevazi tarifi içinde ortaya koyarsak;

Tasarımcıyız: Her şeyin tasarlamakla başladığını düşünüyoruz

Problem çözücüyüz: Mimarlık hizmetinin yaşam alanlarındaki kavramları oluşturduğunu konfor koşullarını belirlediğini, malzeme kullanımını değerlendirdiğini biliyor, bu konularda doğmuş problemleri çözmeye çalışıyoruz.

Detaya iniyoruz: Mimari uygulamanın detaylarının bir araya gelmesinden meydana geldiğini, doğru tasarlanmış ve çözümlenmiş detayların amaçlanan sonucu getirdiğini biliyoruz.

Uygulamaya giriyoruz: Kendi tasarımlarımızı uyguluyoruz. Yapılar ve mekanların inşai süreçte konstrüksiyondan dekorasyona kadar, uygulamasına yönelik olarak projelendirip, planlıyoruz.

Paylaşıyoruz: Yapı ve mekanları kullananlarla yaşamları ve görüşleri paylaşıyor, akıllara yatan ortaklaşa yeni ve heyecan verici noktaları hedefliyoruz.

Fonksiyonel, sağlam ve ekonomik olanı aramayı, yaşam biçimine pozitif katkılar sunacak hoşlukları oluşturmayı, gelenekselin yanında, çağdaş yapım sistemlerini kullanmayı tasarım düşüncesinin en başına koyuyoruz.

Hizmet alanları
İSTANBUL
Adres
Serasker Cad. Mimar Çıkmazı Yüce Apt. No:13/3 Altıyol, Kadıköy
34000 İstanbul
Türkiye
+90-2163365025 www.mtmmimarlik.com
Prof pin.png%7c40.9899975,29