Mimode Mimarlık/Architecture – İzmir: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Mimode Mimarlık/Architecture
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Mimode Mimarlık/Architecture
Mimode Mimarlık/Architecture
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

1982 yılında Muzaffer Erpınar tarafından İzmir’de kurulan Mimode  Mimarlık, bünyesinde sigortalı çalışan 80 kişilik mimari-inşaat-mobilya ekibi ile Türkiye’nin çeşitli illerinde konut, eğlence mekanları, restaurant, ofis, mağaza, sosyal mekanlar ve sağlık yapıları gibi alanlarda yenilikçi, fonksiyonel,  estetik mimari ve  içmimari tasarım ve uygulama projelerini yürütmektedir.

Projelerini mimari, iç mimari, çevre düzenlemesinden oluşan bir bütün olarak görüp, tek bir konsept altında şekillendiren Mimode Mimarlık kullanıcılarının yaşam kalitesini arttıran, onların istek ve ihtiyaçlarına cevap veren mekanlar yaratmayı hedeflemekte ve başarmaktadır. Bu yüzdendir ki, müşterileri ile daima dost kalıp işinin arkasında sonuna kadar durmaktadır.

Mimode Mimarlık tasarım trendlerini takip ederek ve klasiğin şıklığı ile harmanlayıp yeniden yorumlayarak titiz malzeme, renk, detay seçimi ile tasarımlarını uygulamaktadır.

Kuruluşundan beri Türkiye genelinde 762 projeye imza atan  Mimode Mimarlık, İzmir Alsancak’ta bulunan ofisinde ve İzmir Çamdibi’nde bulunan mobilya atölyesinde yılların getirdiği deneyimlerin ışığında titizlikle ve tutkuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmetler
  • mimari ve içmimari tasarım ve uygulama
  • dekorasyon
  • konut-otel-mağaza-ofis-restoran-ticari mekan-hastane-kamu binaları-fabrika tasarımı
  • proje uygulama ve danışmanlık
Hizmet alanları
Mimari, İçmimari, ve Mobilya
Adres
1379 Sokak No:15/6 Alsancak İzmir
35220 İzmir
Türkiye
+90-2324637271 www.mimodemimarlik.com
Prof pin.png%7c38.432113,27