Passionis Mimarlik – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Passionis Mimarlik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Passionis Mimarlik
Passionis Mimarlik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

PASSİONİS MİMARLIK der ki;‘’ÇÜNKÜ BİR TUTKUDUR TASARIM’’

Evrensel, küresel, ulusal ve yerel değerlerin sentezi olmadan tasarım yapılamaz. Mimari tasarım her konu için tasarımcının birikimi ve yeteneğine paralel olarak çok farklı çözümler üretebildiği, 3. boyutta düşünebilmenin ve yaratıcılığın çok önemli olduğu, yapılan tasarımlarda yerel/kültürel değerlerin göz önünde tutulması zorunluluğu olan bir yetenektir anlayışıyla Mimar Sevcan Bora tarafından kurulan PASSİONİS MİMARLIK; UIA (Uluslararası Mimarlar Birliği), AESOP(Avrupa Planlama Okulları Birliği) gibi kurulların öngördüğü eğitim ilkelerine, yöresel ve kültürel özelliklerimizi de katarak çalışmalarını şekillendirilmektedir. Firmamızın hedefi, iyi mimar veya iyi bir planlamacı olmanın yanı sıra ilkelerine bağlı, laik, hür düşünceli, toplumsal sorunlara duyarlı, kendi çıkarından çok toplumun çıkarlarına önem veren, dürüst meslek sahibi insanlarla çalışmaya yöneliktir. Firmamızın mimari ve iç mimari alanlarında işlerinin çoğunluğunu konsept tasarım alanlarının oluşturuldugu kurumsal mekanlar eğitim,sağlık,gıda,finans, ofis alanları, oteller, çeşitli genel müdürlükler, finansal kurum şubeleri ve mağazalar oluşturmaktadır. Fuar standları, konutlar ve endüstriyel yapılar gibi konulardaki pek çok çalışmasının yanı sıra, çeşitli yarışma dereceleri ve mesleki yayın organlarında yayımlanmış tasarım projeleri bulunmaktadır .

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Esenyalı Mah. E-5 Yanyol Cad. Uygar Sk. No: 61 Varyap Plaza Kat: 2 No: 193 Pendik
34000 İstanbul
Türkiye
+90-2164932224 www.passionismimarlik.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28