İçmimar Ümit Akyıldız – Antalya: 3D Görselleştirme | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
İçmimar Ümit Akyıldız
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İçmimar Ümit Akyıldız
İçmimar Ümit Akyıldız
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Merhaba ben Ümit. İçmimarım. Rölöveden tasarıma, tasarımdan 3D sunum, uygulama projesine ve takibine kadar tüm mimari süreçte freelance (serbest) destekçinizim.

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümünü ve ardından Sanat ve Tasarım yüksek lisans programını bitirdim. Antalya'da bulunan farklı firmalar için; otel, lüks konut, ofis, hastane gibi yapıların iç mekan tasarımları ve montajı, fuar standı tasarımı ve kurulumu, 3D mimari sunum eğitimi ve farklı şehirlerde sayısız 3D mimari sunum projesinde görev aldım. Halen Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde mekan ve malzeme, bilgisayar destekli tasarım derslerini vermekteyim. 

Ayrıca özel olarak 3Ds Max, AutoCAD ve Photoshop dersleri vermeye devam ediyorum. 

Daha iyi bir dünya arayışında araç olarak kullandığımız hayal gücünü fırsata çeviren "mimarlık" denizinde küçük bir çakıl taşı olmaktan gurur duyuyorum.

Hizmetler
  • 3D Mimari Görselleştirme
  • İç Mimari Uygulama Projesi
  • Mobilya Tasarımı
Hizmet alanları
Mimarlık
Adres
07070 Antalya
Türkiye
+90-5340601515 www.umitakyildiz.com
Prof pin.png%7c36.89054,30