homify
Çalık Konsept Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İstatistikler Premium
Çalık Konsept Mimarlık
Çalık Konsept Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Değerlendirmeler

Tasarımları kadar uygulama kısmında da başarılı bir firma.
1 yıldan fazla önce
Serhat beye işini titizlikle yaptığı ve ilgilendiği için teşekkürü borç bilirim.
1 yıldan fazla önce
Evimde güvenlik sorunu yaşamaya başlamıştım. Çelik kapı taktırmaya karar verdim. Önceliğim güvenlik olduğu için her kapıya da güvenemezdim. Araştırmalarım sonucu Çalık konsepti buldum. Oradaki satış görevlilerin önerileriyle aldığım kapıdan memnun kaldım. Yüksek güvenlikli olması beni rahat ettirirken, kapının görünüşü de umduğumdan güzeldi. Teslim süreleri ve işçilikleri de gayet tatmin edici diyebilirim.
1 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Temmuz 2019
Yeni kiraladığım evimde küçük dokunuşlara ihtiyacım vardı. Kiralık olduğu için de fazla maliyetin altına girmek istemiyordum. Neye ihtiyacım olduğu çok iyi anlayıp, gerçekten de küçük dokunuşlarla evimin pek çok odasını kullanışlı ve şık bir hale getirdiler. Örneğin açık mutfak olarak kullandığım salonumda büyük ekran TV koyacak yerim yoktu ve mutfak tezgahım yetersizdi. Çok kullanışlı bir ayırıcı ile hem TV'im için çok güzel bir yer çıkardılar hem de tezgah alanımı yeterli hale getirdiler. İşçilikten dolayı ufak tefek hatalar olsa da kesinlikle görmezden gelmediler ve düzelttiler. İşin sonunda hem memnun kaldık, hem de bir dost kazandık.
1 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Nisan 2019
Çalık Konsept'ten almış bulunduğum iç mekan hizmetinden son derece memnun kaldım. Projelendirme ve uygulama süreçleri benim için çok hızlı ve verimliydi. Firmanın mimarları istediğimiz değişiklikleri gerçekleştirmek için ilgili ve isteklilerdi. Her aşamada iletişim halindeydik.Evimize gelen ustalar düzenli, işçilikleri de iyiydi. Fiyat konusunda da bize yeterince yardımcı oldular. Adana'da bu kadar hızlı sonuç alıp, anahtar teslim iş yaptırabileceğiniz nadir yerlerden biri. Herkese tavsiye ediyorum.
1 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Şubat 2018
Değerlendirme iste