Haustell Mİmarlık İnşaat San Tic AŞ – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Haustell Mİmarlık İnşaat San Tic AŞ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Haustell Mİmarlık İnşaat San Tic AŞ
Haustell Mİmarlık İnşaat Sa...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

2016 yılında kurulan Haustell Mimarlık; yaratıcılık ile bilgiyi, realizm ile hayal gücünü, fonksiyon ile farklı yaşam biçimlerini  yorumlayarak ele aldığı mimari ve iç mimari projelerle birlikte, ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ve uygulama ofisidir.

Bugün, mimari, iç mimari, tasarım, satın alma ve inşaat departmanlarıyla geniş bir ekip olan Haustell Mimarlık’ın Ankara ve Kayseri ofisleri de, yurt genelindeki ve yurt dışındaki projelerde çalışmalarına devam etmektedir. Haustell Mimarlık’ın tasarım anlayışı; modern mimari terminolojisinin başlıca prensiplerinden ilham alır. Bu anlayış, deneysel yaklaşımıyla kendini sürekli olarak  geliştirerek çağdaş bir dilde ilerici tasarım çözümleri üzerinde yoğunlaşır. Mimarı altyapıyla geliştirdikleri ve malzemenin ifadesini ortaya koydukları farklı ölçekli mekan tasarımlarında keşfedilmemiş yaşam tecrübeleri sunmaktadır. Haustell Mimarlık, büyük ve küçük ölçekli birçok projeye imza atmış olup; konut, ofis, kafe-restoran, otel, showroom, eğitim yapıları, üretim tesisleri ve ticari yapılar üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Hizmetler
Mimarlık l İç Mimarlık l İnşaat l Proje Yönetimi
Hizmet alanları
Kayseri ve Ankara
Adres
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 274. Sokak 1A/82 Wings Ankara 11. Kat 82 Numara Yenimahalle- Ankara
38040 Ankara
Türkiye
+90-3122211297 www.haustellmimarlik.com
Prof pin.png%7c39.9630045,32