ARC’N MORE – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ARC’N MORE
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ARC’N MORE
ARC’N MORE
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

ARC'N MORE, 2017 yılında Merve Soysal Bingöl tarafından kurulmuştur. Zorlu Center'da yer alan ofisinde yurtiçi & yurtdışı, mimari ve iç mimari tasarım alanlarında hizmet vermektedir. 

Mimarlığa farklı bir bakış açısı kazandırmak isteyen Merve Soysal Bingöl, ARC'N MORE bünyesinde workshoplar, bloglar ve online satış hizmetleri vermektedir. Kullanıcı odaklı tasarımı ana prensipleri arasında bulunduran ARC'N MORE, yenilikçi, işlevsel tasarıma sahip, kullanışlı ve faydalı tasarımlar ortaya koymaktadır. Her tasarımın kendi dili olduğuna vurgu yapan firmamız tasarımın estetik kalitesinin onun işlevinin ayrılmaz bir parçası olduğunu savunmaktadır.   Ayrıca dekorasyona bütçe ayıramayan tasarım düşkünleri için de bünyesinde verdiği online satış hizmetine ek olarak yerleşim planı hizmeti sunmaktadır. Mimari Projelendirme, İç Mimari Projelendirme, Konsept Tasarımı, Mimari Uygulama, Mimari Yerleşim, Online Store v.b. hizmetleri sizlere sunan ARC'N MORE, sunduğu hizmetler ile mimarlık anlayışını dünya çapında etken bir şekilde değişmeyi odaklamaktadır.

Hizmetler
  • İç Mimari Tasarım
  • Mimari Uygulama
  • Dekorasyon
  • Online Satış
  • Özel Tasarım Ürünler
Hizmet alanları
Mimarlık ve İstanbul
Adres
Levazım Mah. Zorlu Center. R1 Blok D:34 – Beşiktaş
34676 İstanbul
Türkiye
+90-2122788484 www.arcnmore.com
Prof pin.png%7c41.0666249,29