HAARC Mimarlık – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
HAARC Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
HAARC Mimarlık
HAARC Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Hüseyin Polat ve Ali Kemal Polat tarafından 2017 yılında kurulmuş olup; mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı alanlarında müşterilerine dünya çapında yaratıcı hizmetler sunmaktadır. Biz yenilikçi perspektifleri olan mimarlar ve tasarımcılarız. Gerçek kaliteli izlenimlerin detay, kompozisyon ve tasarım açısından mükemmel bir gözle sonuçlandığına inanıyoruz. Arka planların geniş bir yelpazesi ile ortaya çıkan mimari tasarımın gerçek doğasını açığa çıkarırız. Dinlemenin gerçekten mutlu müşterilere yol açtığına inanıyoruz. Yerel hizmete odaklanarak küresel bir perspektifle birleştirdiğimizde, mimari, iç mimari ve çevre tasarımını benzersiz, üst düzey görselleştirmelerle birlikte sunmaktayız.

Hizmetler
  • Mimarlık
  • İç Mimarlık
  • Tasarım
  • Proje
  • Uygulama
Hizmet alanları
Küresel
Adres
Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi Florya Konakları No:63 B Blok Daire 10
34153 İstanbul
Türkiye
+90-5333416959 www.haarcmimarlik.com
Prof pin.png%7c40.9859795,28