4 Duvar İthal Duvar Kağıtları & Parke – Ankara: Duvar Kağıdı & Boyamaları | homify
4 Duvar İthal Duvar Kağıtları & Parke
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
4 Duvar İthal Duvar Kağıtları & Parke
4 Duvar İthal Duvar Kağıtla...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

4Duvar, Mutlu-Ekşi İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.' nin  tescilli bir markasıdır. 


  Mutlu-Ekşi İnşaat  2002 yılında Ankara'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve garantili hizmet anlayışını amaç edinen Şirketimiz, 2006 Yılında 4Duvar markası ile inşaat ve dekorasyon malzemeleri ithalatı ve satışı konusunda hizmet vermeye devam etmiştir.

4Duvar çıkış noktası, öncelikle projenin özüne saygı duymak, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, takım ruhunu, dayanışmayı, karşılıklı sevgi, saygı ve güveni tüm şirket çalışanlarında güçlendirmek olmuştur.

Duvar Kağıdı gereksinimi duyulan tüm hizmetleri, şirketimiz bünyesinden temin etmenin ve dekorasyon konusunda kaliteli, uzmanlığa dayalı işler yapmanın, her yeni projeyi hayalden gerçeğe taşımanın kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

Bugüne dek 'Devamlı Kalite' prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğumuz projelerle ve uluslararası standartlardaki kalite anlayışını 2004 yılında TSE-ISO-EN 9001:2000 Kalite yönetim Belgesine sahip olmakla pekiştirdiğimize inanıyoruz.

Duvar kağıtlarımızın ve diğer dekorasyon ürünlerini bu site vasıtasıyla bir e-ticaret hizmeti olarak sunmaktan, sizlere en doğru biçimde ulaşmasını sağlamaktan ve sizlerin güvenini kazanmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Hizmetler
  • Duvar kağıdı satışı ve uygulaması
  • parke satışı ve uygulaması
  • iç mimar desteği
  • dekorasyon fikirleri
Hizmet alanları
  • dekorasyon
  • daire dekorasyonu
  • Ofis Tadilat Dekorasyon
  • duvar kaplamaları
  • İthal Duvar kağıdı
  • Ankara
Adres
Taşdelen Caddesi No:10
06360 Ankara
Türkiye
+90-3123489050 www.4duvar.com

Değerlendirmeler

Her çeşit duvar kağıdı modelleri var istediğimi burada buldum müşteri olarak çok memnun kaldım ve çok ilgilinediler çalışanlar çok teşekkür ederim.
5 ay önce
Yardımsever satış elemanları ile bol çeşit ve iddialı showroomunu gezerken pişman olmayacağımız bir alışverişle evimize döndük .müşteri memnuniyetini ôncelik edinen bir işletme gerçekten tavsiye ederim.
3 ay önce
Hayalinizdeki dekorasyona ulaşmanız için ilk tercih edeceğiniz yer olmalı.Aradığınız ürünü bulmanız veya karar kılamadığınızda gerçekten sizi tatmin edip güzel bir tercihle gönderiyorlar ben o gülümsemeyle ayrıldım:)calisanlari olarakta gayet ilgili satıştan uygulamaya kadar sürede irtibat halindeler ve uygulamada çalışan arkadaşlarda gerçekten işinin hakkını veriyor.Güzel nezih bir ortam tavsiye ederim.Bol kazançlar.
4 ay önce
Prof pin.png%7c39.9605179,32