Sinem Özlük İç Mimarlık – İstanbul, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Sinem Özlük İç Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Sinem Özlük İç Mimarlık
Sinem Özlük İç Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Sinem Özlük mobilya sektörünün başkenti kabul edilen Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya geldi. Sektörel kavramlara doğuştan aşina olan Özlük, özel yetenek sınavıyla girdiği Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun olduğu yıl, Alman Mutfak ve Yatak Odası üreticisi bir firmanın (Nolte ) Projeli Toplu İşler Departmanı’nda profesyonel kariyerine başladı.

Görev yaptığı süre boyunca Türk inşaat sektörünün önde gelen firmaları ile çalışma fırsatı bulan Sinem Özlük, 2012 yılında Enak İnşaat bünyesine dahil oldu. Burada konut, otel, mağaza, kafe, restoran, kültürel alan ve hastane projelerinde tasarım, uygulama, projelendirme ve kontrolörlük alanlarında aktif rol üstlenen Özlük, ulusal ve uluslararası çapta ses getiren birçok projenin içerisinde yer alarak, önemli deneyimler yaşadı. 

2013 yılında “Sinem Özlük İç Mimarlık” şirketini hayata geçiren Sinem Özlük, profesyonel ekibi ve butik hizmet modeli ile kişiye ve projenin kendi dinamiklerine has inovatif kurgular tasarlamaktadır. Özlük, her bir projeyi kendi içerisine ele alarak, bir hikaye dahilinde oluşturduğu özgün kurgularla fark yaratıyor… 

Kurgusal mekan tasarımında, “mimari” ve “mobilya” unsurlarını birbirinden ayrılmayan iki temel öğe olarak gören İç Mimar Sinem Özlük ayrıca, 2014 yılında kendi mobilya atölyesini şirket bünyesine katarak tasarlanan mekanın, zamanında ve beklenen kalitede teslim edilebilmesi için alanında uzman, sektörün her bir dinamiğini özümseyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden donanımlı ekibi ile birlikte müşterilerinin yaşam kalitesini artırmak için çalışmaktadır.

Sinem Özlük İç Mimarlık ayrıca, Türkiye Futbol Federasyonu ve Netaş işbirliği ile gerçekleştirilen E-Ticket System projesi kapsamında, 52.650 kapasiteli Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu içerisindeki pek çok noktayla birlikte özel localara, CC TV odalarına, teknik odalara ve server sistemlerinin bulunduğu merkezlerdeki kameraların projelendirilmesini, konumlandırılmasını, kurulumunu ve kontrolünü gerçekleştirmiştir. 

Sinem Özlük İç Mimarlık, yalnızca müşterileri için değil, aynı zamanda iç mimarlık mesleğinin Türkiye’de her geçen gün artan popülaritesine ivme kazandırmak ve bununla birlikte, ileride kendisine bu mesleği seçecek genç jenerasyona da ilham kaynağı olmak için de içerikler üretmektedir.

Hizmetler
  • İç Mimarlık
  • Mobilya üretimi
  • mobilya tasarımı
  • banyo
  • mutfak
  • tasarım
Hizmet alanları
iç mimarlık, istanbul, ve İstanbul, Türkiye
Adres
Veysel Karani Mah. Gülhane Cad. Sinpaş Aydos Country Sitesi K blok Sancaktepe
34455 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5330578887 sinemozluk.com
Prof pin.png%7c40.9630445,29