Göktem Temizlik Şirketi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Kurucularımızın uzun yıllardır temizlik sektöründeki tecrübesiyle 2008 yılında merkezi İstanbul/ Beylikdüzün’de bulunan Göktem Temizlik hizmetleri günümüzde çeşitli görevlerde deneyimli ve uzman kadrosu ile ülkemizin seçkin kuruluşlarına eğitimli personellerle birlikte kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi hedeflemektedir.Temizlik hizmetleri konusunda da deneyimli ve profesyonel ekibi ile tam ve kapsamlı olarak hizmet vermektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER Beylikdüzü, Beykent, Kavaklı, Gürpınar, Alkent, Tepekent, Esenyurt, Hadımköy, Bahçeşehir, Esenkent, Avcılar, Büyükçekmece, Mimarsinan, Mimaroba, Güzelce, Silivri, Kınalı. KALİTEMİZMüşterilerimizin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak, Beylikdüzü bölgesi temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen, fiyatları konusunda en iyi fiyata en iyi hizmeti veren, temizlik şirketi arayışına son veren temizlik firmasıyız.Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak, Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe devamlı lider konuma gelmek,Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız olarak benimsemek,Kalite sistemine uyarak sürekli geliştirme felsefesine dayanan kalite anlayışı ile beğenilip tercih edilen bir temizlik şirketi olmak. Neredeyiz?Cumhuriyet Mh. 1988 Sk. Papatya Residance 1 Alkan pasajı No:4 23/A Beylikdüzü/İST.Telefon : +90 212 8533388GSM Telefon : +90 553 2626214Fax : +90 8533388 Trakya bölgesinin ( Beylikdüzü, Beykent, Alkent, Esenyurt, Hadımköy, Bahçeşehir, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Mimarsinan, Mimaroba, Güzelce, Silivri, Kınalı) temizlik sektöründeki en iyi firması:

Hizmetler
  • Ev temizliği
  • Ofis temizliği
  • Villa temizliği
  • İnşaat sonrası temizlik
  • Dış cephe temizliği
  • Fabrika temizliği
  • Koltuk yıkama
  • Zemin yıkama
  • Hepsini göster: 8 hizme
Hizmet alanları
istanbul
Adres
Cumhuriyet Mahallesi 1988 sokak no:1
34520 Istanbul
Türkiye
+90-5532626214 goktemtemizlik.com

Değerlendirmeler

Temizlik için gelen personelden memnun kalmadım. Gelen tamamen yüzeysel temizlik yapmıyor konsolun üzerindeki süsü kaldırıp altını tozunu bile almıyor. Burası silinmemiş dediğimde de ben temizledim burasını diyor. Camların çerçeve kenarları silinmemiş diyorum sen çok inceliyorsun diyor. Kapi üstleri silinmemiş diyorum sende her yere bakıyorsun diyor. Giderken kovaları bile dökmemiş Sonuç olarak temizlikten memnun kalmadım.
12 gün önce
Büyükçekmecedeki bir yakinimizin yeni dairesinin temizliğini yaptırdık. Büyükçekmece temizlik firmaları arasında araştırmalarımız sonucunda goktem temizliği tercih ettik ve hizmetleri sonrasında ilgi ve alaklari, konularda bizi cok memnun etti . Tamamen profesyonel bir firma herkese kuşkusuz bu firmayı tercih etmelerini öneririm.
4 ay önce
Yaklaşık 7 yıl once tesadufen internetten bulduğum bi sirketti oncelerinde. Zamanında hizmet ve istediğim kalitede temizlik yapan elemanlarıyla zaman içinde vazgeçilmez temizlik adresim oldu . Bunca zamanda farklı farklı personellerle çalışmış olduk fakat en son dün evimin temizliğini kendi eviymiscesine özenle yapan caliskanligiyla titizligiyle fark yaratan Fatma Hn. gercekten cok ama cok başarılıydı. Henüz tecrübe etmediyseniz temizlikte dogru adrestesiniz derim...
10 ay önce
Prof pin.png%7c41.0174573,28