FRANCES DIŞ TİCARET VE REKLAMCILIK ANONİM ŞİRKETİ – Istanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
FRANCES DIŞ TİCARET VE REKLAMCILIK ANONİM ŞİRKETİ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
FRANCES DIŞ TİCARET VE REKLAMCILIK ANONİM ŞİRKETİ
FRANCES DIŞ TİCARET VE REKL...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Maceramıza 1994 yılında ürün teşhir standları ve tabela tasarımıyla başladık. Bugün uluslararası bir çok marka için vitrin ve mağaza mobilyaları, fuar standları, ürün teşhir standları, şarj üniteleri tasarlayıp, üretiyoruz. Aynı zamanda üretimini yapmış olduğumuz işler için montaj, bakım ve depolama hizmeti veriyoruz. 

Başarımızın sırrı, marka kimliğini yansıtan ve ihtiyaca yönelik tasarımlarımızı, yenilikçi ve güncel teknolojiye ayak uydurarak, üretilebilir çözümlerle sunmamızda saklıdır. Tasarım ekibimizin, sahip olduğu malzeme ve teknoloji bilgisini, yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak yaptığı tasarımlarımızı, deneyimli üretim ekibimizin teknik bilgilerini ekleyerek hayata geçirmemiz, hızlı ve kusursuz sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır. 25 yıllık bu yolculukta yaptığımız iş ile ilgili heyecanımız ilk günkü gibi devam ediyor. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Hizmetler
  • Fuar standları
  • Ürün Teşhir Standları
  • Vitrin Tasarım ve Uygulaması
  • Mağaza Mobilyaları Tasarım ve Üretimi
Hizmet alanları
ISTANBUL
Şirket ödülleri
Popai en iyi tsarım ödülü
Adres
Altınay Caddesi Gökdeniz Sokak No 3 Seyrantepe
34418 Istanbul
Türkiye
+90-2124254646 www.frances.com.tr
Prof pin.png%7c41.093466,28