Jamaıs Vu Atelıer – İzmir, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Jamaıs Vu Atelıer
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İstatistikler Premium
Jamaıs Vu Atelıer
Jamaıs Vu Atelıer
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Jamais Vu Atelier’in alameti farikası mimarlık ve dizayn arakesitinde ortaya çıkan bir tasarım anlayışına sahip olmasıdır. ‘‘Benzersizlik’’ mottosuyla çıktığımız yola farklı bakış açılarıyla mekana ve objelere yeni bir yorum getiriyoruz. Tasarladığımız her mekanda kendine özgü bir nüans yakalamaya çalışıyoruz; beklenmedik renkler ve materyaller kullanıyor, geçmişi ve şimdiki zamanı, gelenekseli ve çağdaşı tek bir ruh olarak kompoze ediyoruz. Tasarladığımız mekanlara giren insanların da her seferinde yeni bir deneyim yaşamasını istiyoruz.

Hizmetler
  • Mimari & İç Mimari Konsept Tasarım
  • Mimari Proje
  • Proje Danışmanlığı
  • Shop-Drawing Projeler
  • As-Built Projeler
  • Anahtar Teslim İmalat & Montaj
  • Avan Projeler
  • Mimari & İç Mimarı 3D modelleme
  • Hepsini göster: 8 hizme
Hizmet alanları
Türkiye, Irak, ve İzmir
Adres
6436/2. Sokak
35550 İzmir, Türkiye
Türkiye
+90-5336964768 www.jamaisvuatelier.com

Değerlendirmeler

Jamais Vu Atelier çevremizden duyduğumuz ve birkaç projesini inceledikten sonra evimizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğimiz bir mimarlık ofisiydi. İyi ki emanet etmişiz yaptıkları proje hayalimizdeki gibi bir proje oldu. Ekibin her adımda bizimle iletişime geçerek isteklerimiz göz önüne alarak yapması çok güzeldi. Kendilerine çok teşekkür ederiz.
2 ay önce
Proje tarihi: Mayıs 2019
evimizi yeniden dekore ettirme arayışımızda birden fazla tasarım/mimarlık ofisleri ile iletişim kurduk. Bizim için en önemli olan uygulamadaki profesyonellik ve alternatif fikir üretimi olduğu için Jamais Vu Atelier 'nin bu konudaki yaklaşımı ve tecrübeleri bizim için ikna ediciydi. Ayrıca ekibin istek ve ihtiyaçlarımıza karşılık önerdiği fikirler oldukça yenilikçi ve estetik açıdan bizi tatmin ediciydi. Bu keyifli projeyi gerçekleştirmemize yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz.
2 ay önce
Proje tarihi: Mayıs 2019
İşinin takibini sonuna kadar yapan bir firma
8 ay önce
Prof pin.png%7c38.4705699,27