GOLD YAPI DEKORASYON - İÇ MİMARLIK TASARIM VE PROJE – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
GOLD YAPI DEKORASYON – İÇ MİMARLIK TASARIM VE PROJE
GOLD YAPI DEKORASYON – İÇ MİMARLIK TASARIM VE PROJE

GOLD YAPI DEKORASYON – İÇ M…

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
GOLD YAPI DEKORASYON – İÇ MİMARLIK TASARIM VE PROJE
GOLD YAPI DEKORASYON - İÇ M...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

GOLD YAPI -TASARIM VE TAAHHÜT ALANLARINDA HİZMET VEREN,ÜRÜN VE MEKAN TASARLAYAN,ÇÖZÜMLER ÜRETEN,ARA SÜREÇLERİ DEĞERLENDİREN VE SÜREÇLER İÇERİSİNDE FARKLI DİSİPLİNLERİ YÖNETEN BİR TASARIM VE UYGULAMA FİRMASIDIR..

SİZ MÜŞTERİLERİMİZ İLE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞARAK TASARIMLARINI SİZLERİN İSTEK VE GEREKSİNİMLERİ DOĞRULTUSUNDA,ESTETİK,DOĞAL,ÇAĞDAŞ VE FONKSİYONEL VE BÜTÇENİZE UYGUN OLARAK OLUŞTURMAYI AMAÇLAMAKTADIR.

KONUT,OFİS,MAĞAZA,SOSYAL MEKAN VE STAND ALANLARINDA ÜRETTİĞİ ÇÖZÜM VE TASARIMLARDA KULLANICI İHTİYAÇLARININ ÇAĞDAŞ TASARIM ÇÖZÜMLERİ İLE KARŞILANMASINI HEDEFLER VE UYGULAMANIN PROGRAMLANAN TAKVİM İÇERİSİNDE TAMAMLANMASINI SAĞLAR.

PROJENİN HER AŞAMASI,İŞVEREN İÇİN,USTALAR ARASINDA EN KALITELİ İMALAT VE MONTAJI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE REKABET OLUŞTURARAK FİYATLANDIRILIP BÜTÇELENDİRİLİR.PROJELER EN İNCE AYRINTISINA KADAR TASARLANIP DETAYLANDIRILARAK ZAMANINDA VE BÜTÇENİN İÇİNDE KALACAK ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
24541 İstanbul
Türkiye
+90-5330918045
Prof pin.png%7c38.4836976,27