Cemile Ozkan Kayacik Mimarlik Ofisi – İzmir: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Cemile Ozkan Kayacik Mimarlik Ofisi
Cemile Ozkan Kayacik Mimarlik Ofisi

Cemile Ozkan Kayacik Mimarl…

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Cemile Ozkan Kayacik Mimarlik Ofisi
Cemile Ozkan Kayacik Mimarl...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

MesArch Tasarım, 2017 yılında Cemile Özkan Kayacık tarafından "KOSGEB Girişimcilik Destek Programı" kapsamında kurulan bir işletmedir. İzmir İli'nde; mimari, iç mimari ve peyzaj projelerinde teknoloji tabanlı hizmet veren bir işletme olmamızın yanında danışmanlık hizmetlerini de portföyümüze sunmaktayız.

Eğitim yapıları üzerine uzmanlığımı tamamlamış olmam ile birlikte "eğitim yapıları mimarisi" de vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin beklentisi analiz edilerek, konsept proje ve tasarım aşamasında kadar 3d model- render gibi farklı araçlarla sunumlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Farklı teknik disiplinlerden (statik, mekanik, elektrik, jeoloji ve harita) oluşan ekibimiz ile işlevsel mimari tasarım hizmetleri sunmaktayız. 

Hizmetler
  • Mimarlık
  • İç Mimarlık
  • Peyzaj Mimarlığı
  • 3d modelleme
  • Render
Hizmet alanları
  • Mimarlık ve Danışmanlık Faliyetleri
  • İzmir
Adres
Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:12/2
35510 İzmir
Türkiye
+90-5068874294
Prof pin.png%7c38.451544,27