GEGGIM Proje Ofisi – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
GEGGIM Proje Ofisi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
GEGGIM Proje Ofisi
GEGGIM Proje Ofisi
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

GEGGIM olarak; her zaman standartları yükseltmek, innovatif yaklaşımla, gelişen teknolojiyi çalışmalarımızın her aşamasına entegre etmek, öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Bizce, mevcut üretim ve uygulama standartlarına bağlı kalmak ve bunlarla yetinmek, kalite standartlarını yükseltmek ve güçlü çözümler üretmek adına, misyonumuzla örtüşmeyen bir durum olarak değerlendirilmektedir. 

Erişilebilirliğin sağlanması konusunda yaptığımız tüm çalışma ve uygulamaları, Evrensel Tasarım Standartları’nı göz önünde bulundurarak sürdürüyoruz.

Hizmetler
  • Danışmanlık
  • Projelendirme
  • Üretim
  • Uygulama
Hizmet alanları
Erişilebilirlik ve Tasarım
Adres
34100 İstanbul
Türkiye
+90-5321234567 geggimpro.tumblr.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28