Robus Mimarlık Mühendislik – Ankara: İç Mimarlar | homify
Robus Mimarlık Mühendislik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Robus Mimarlık Mühendislik
Robus Mimarlık Mühendislik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

ROBUS, bir projenin tasarım ve yapım aşamaları için sahiplerine tek bir irtibat noktası sağlayan bir tasarım-inşaat şirketidir. Bir firma, mimarlık, mühendislik, taşeronluk, inşaat ve inşaat sonrası işler, ve inşaat öncesi süreçler için tek başına sorumluluk ve sözleşme riskleri taşır. ROBUS, taşeronlar, ekipman satıcıları ve malzeme sağlayıcıları gibi tüm şirketleri tek bir kaynaktan şirketler adına yönetir.

Üzerinde çalıştığımız her projede sıra dışı hizmet, benzersizlik, yaratıcılık ve uzmanlığı bir araya getiriyoruz. Portföyümüzde karma kullanımlı projeler, devlet binaları, laboratuvarlar, konferans salonları, spor tesisleri, şehir planları, aile konutları bulunmaktadır. Personelimiz mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri ve peyzaj mimarlarından oluşmaktadır.

Tasarım çözümlerimiz, multidisipliner profesyonel ekipleri alternatifleri araştırmaya, bilgiyi paylaşmaya ve yapılı çevrenin zorluklarını çözmek için yeni yollar hayal etmeye teşvik eden işbirlikçi bir süreçten kaynaklanmaktadır. Ekstra yaratıcı destek, şirket içi 3D görselleştirme ve lojistik ekiplerimiz tarafından sağlanır ve her zaman sorunsuz bir müşteri deneyimi sağlar.

Hizmetler
  • iç mimarlık
  • mimarlık
  • dekorasyon
  • mimari
  • inşaat
  • proje yönetimi
  • tasarım
Hizmet alanları
İnşaat ve Mimarlık ve Ankara
Adres
Kızılırmak Mahallesi Next Level İş Merkezi A-Blok No 3c1/160
06520 Ankara
Türkiye
+90-5324326464 www.robus.com.tr
Prof pin.png%7c39.9112932,32