Kİng Şömine – Eskişehir: Şömineler | homify
Kİng Şömine
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İstatistikler
Kİng Şömine
Kİng Şömine
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

KİNG Şömine , uzun yıllardır odunlu şömine haznesi üretmektedir. Ürünlerimiz Türkiye de faaliyet gösteren şömine firmaları ve inşaat şirketleri tarafından uzun süredir tercih edilmektedir. KİNG şömine üretimini yaptığı döküm haznelerle birlikte HÜRSAN ŞÖMİNE firmasının da yetkili satış noktasıdır. 130 ayrı modelin satış ve montajı uzman ekibimiz ile gerçekleşmektedir. DİMPLEX Elektrikli şömineler, FABER doğal gazlı şömineler ve bacasız şömine modelleri de ithal edilerek siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Kaliteli ve sorunsuz bir şömineye sahip olmak istiyorsanız sayfamızı incelemeden karar vermeyin..

Şömine gerçek bir ihtiyaçtır..

Hizmetler
Döküm şömine hazneleri üretimi ve montajı.
Hizmet alanları
Şömine üretimi ve satış ve montajı..
Adres
M.K Ataturk cd. no 11/a
26010 Eskişehir
Türkiye
+90-2224085050 www.kingsomine.com

Değerlendirmeler

Hem kendi evim hem ailemin evi ve kardeşimin evine şöminemizi King şömine yaptı . Şömineyi heryere yaptırabilirsiniz ama en iyi kalite şömineyi ve en iyi hizmeti eskişehir de sadece King şömine den alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum 
yaklaşık 1 yıl önce
Proje tarihi: Eylül 2018
Hiç bir yere bakmadan gözünüz kapalı king şömineyi tercih edebilirsiniz. Kurulum hızlı ve tertemiz. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. üretici olmalarının güvencesiyle ürünlerinin her zaman arkasında. Teşekkürler
yaklaşık 1 ay önce
Showroomdaki ilgi alakadan ürünün tanıtımından şöminenin gerekliliğinden ustaların özenle ve titizlikle çalışmasına kadar hepsinden memnun kaldım teşekkür ediyorum.
25 gün önce
Prof pin.png%7c39.7664738,30