Kİng Şömine

Projeler

KİNG Şömine , uzun yıllardır odunlu şömine haznesi üretmektedir. Ürünlerimiz Türkiye de faaliyet gösteren şömine firmaları ve inşaat şirketleri tarafından uzun süredir tercih edilmektedir. KİNG şömine üretimini yaptığı döküm haznelerle birlikte HÜRSAN ŞÖMİNE firmasının da yetkili satış noktasıdır. 130 ayrı modelin satış ve montajı uzman ekibimiz ile gerçekleşmektedir. DİMPLEX Elektrikli şömineler, FABER doğal gazlı şömineler ve bacasız şömine modelleri de ithal edilerek siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Kaliteli ve sorunsuz bir şömineye sahip olmak istiyorsanız sayfamızı incelemeden karar vermeyin..

Şömine gerçek bir ihtiyaçtır..

Hizmetler
Döküm şömine hazneleri üretimi ve montajı.
Hizmet alanları
Şömine üretimi ve satış ve montajı..
Adres
M.K Ataturk cd. no 11/a
26010 Eskişehir
Türkiye
+90-2224085050 www.kingsomine.com

Değerlendirmeler

Hem kendi evim hem ailemin evi ve kardeşimin evine şöminemizi King şömine yaptı . Şömineyi heryere yaptırabilirsiniz ama en iyi kalite şömineyi ve en iyi hizmeti eskişehir de sadece King şömine den alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum 
1 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Eylül 2018
Beklentilerimi karşılayan bir şömine.Ustalığınız ve tecrubenizle, Şöminenin görüntüsü bile evimize ayrı bir hava verdi.Ellerinize sağlık Levent abi.
3 ay önce
Çok başarılı bir üretimin kaliteli işçilikle birleşimi şöminenin gerçek keyfini yaşatıyormuş. Duman ve koku gibi korkuları yaşamadan bu keyfi sürmenin çok sayıda detayla sağlanabildiğini kullandığı malzeme ve işçilikle gösteren King şömineyi tebrik ediyorum.
3 ay önce