NõodDesignContract – İstanbul, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
NõodDesignContract
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
NõodDesignContract
NõodDesignContract
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Tasarım, bize göre insanların bulundukları ortamdan daha çok keyif ve daha çok fonksiyonel kazanım elde etmelerini sağlayan minör yada majör dokunuşlar bütünüdür. Tasarıma başlarken işverenlerimizle çıktığımız yolculukta onların yaşam tarzlarını ve taleplerini ön planda tutuyoruz. Projelendirme sürecinde kendi deneyimiz ve bakış açımızı yansıtarak hayalini kurduğumuz tasarımlara hayat veriyoruz.Taahhüt büyük bir sinerji,deneyim ve özveri isteyen bir organizasyonlar bütünüdür.İşverenlerin talepleri doğrultusunda optimum düzeyde zaman, maliyet ve iş gücü tasarrufu sağlayarak tasarlanan projeyi hayata geçiriyoruz.

Designing isa set of minoror majortouches thatallow peopleto enjoy more ofthe environmentin which theylive and achievemore functionalgains.When we started to design, we prioritize their lifestyles and demands in our journey with ouremployers. We give life to the designs we have dreamed by reflecting our own experience andpoint of view in the projecting process.Contract is a whole of organizations that require a great synergy, experience and dedication.In line with the demands of the employers, we are realizing the project designed with optimumtime, cost and labor savings.

Hizmetler
  • İç Mimarlık
  • Mimarlık
  • Proje
  • Tasarım
  • Uygulama
Hizmet alanları
  • Türkiye
  • Fas
  • Kazakistan
  • Dubai
  • İstanbul, Türkiye
Adres
Muratreis Mah. Nuhkuyusu Cad. No:303/3
34664 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-2163105212 www.nood.com.tr

Değerlendirmeler

Tasarım konularında çok yardımcı oldunuz teşekkürler
10 ay önce
Proje tarihi: Mart 2017
Nõod Design ile mimari şantiyelerde çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım.Profesyonel ekipleriyle birlikte müthiş bir imalat süreci yaşadık teşekkür ederim.
10 ay önce
Proje tarihi: Ocak 2018
Mimari tasarım ve uygulama konusunda çok deneyimli bir firma gerçekten müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar.
10 ay önce
Proje tarihi: Şubat 2019
Prof pin.png%7c41.0233657,29