zorlu-park-bahce-heykelleri
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 73% oranında tamamlanmış durumda

73%

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

PROJELER

Samsun Terme ilçesi'nin Sakarlı Beldesi'nde Hasan ZORLU tarafından kurulmuştur. İşletmemiz bir aile firmasıdır.

Daha sonradan ürün yelpazesini sadece bunlarla sınırlı bırakmamış; banklar, oturma grupları, masalar, havuzlar, çeşmeler, aydınlatmalar, heykeller ve bahçe süslerini çeşitlerine ilave etmiştir.Tüm yaşam alanlarını kapsayarak çevre düzenleme ve yerinde imalat sistemiyle doğal ortamına uygun mekanlar yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız sadece güzelleştirmek değil çevre ve mal güvenliğiniz için ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Firmamız son 5 yıldır Kent Çevre düzenlemesinde sağlamlığı kanıtlanmış fiberglas teknolojiyi kullanarak gerçek boyutlarda hayvan figürleri ile de çevre düzenlemenize ayrı bir güzellik katmıştır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan hayvan figürleri fiberglass, beton ve alçı ile üretilmektedir. Fiberglass dış etkilere son derece dayanıklı bakım istemeyen ve kolay monte edilebileceği için kullanımı rahat, pratik bir malzemedir. Avrupa’da çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Beton ürünlerinin imalatında beyaz çimento, mozaik, mermer tozu, siga ve donatılı puntalı demir kullanılmaktadır. Müşterilerimize demir ve çimentoyu ürün şeklinde sunuyoruz.Ürünler doğal renklerinde boyanmakta ve vernik atılmaktadır. Firmamız park ve bahçelerde hayal edebileceğiniz heykel, suni kaya, havuz, şelaleler, köprüler, sütunlar, kapı girişleri gibi pek çok tasarımın üretimini yapar. Üretim grubumuz tasarımcıların hayal edebileceği, anlatabileceği her şeyi üç boyutlu hale getirip somut olarak canlandırabilir. modelhane, kalıphane ve üretim tesisi yanında proje ve montaj hizmetlerini kendi bünyesinde toplamakta olup her türlü özel çalışmalarda çözüme ortak olmaktadır.   Bu da zevkine uygun ortamlar yapmanın diğer bir yardımcı unsurudur. Ürünlerimizi ambar ve kargo ile ambalajlı paletli olarak yurdun bütün Bölgelerine sevk edebiliriz.Fiyatlarımızı telefon, e-mail, faks ile öğrenebilirsiniz. Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymaktayız. Firma stratejimiz park, bahçe ve çevre düzenleme ile ilgili tüm ürünlerin zengin çeşitleri bir arada müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder sizlere bugünkü gibi gelecektede hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isteriz. Güzel beldenizi, bahçenizi ürünlerimiz ile daha da güzelleştirmek istiyoruz.Lütfen geniş bilgi için bizleri arayınız.

Hizmetler
  • Bahçe Heykelleri İmalatları
  • Masal Film Kahramanları
  • Havuz Fiberglass ile ilgili bütün heykel grubları için hizmet vermekteyiz.
Hizmet alanları
Samsun
Adres
Samsun-Ordu Yolu/D010/E70 üzerinde Sakarlı Mahallesi No:60/Z Samsun/Terme
55600 SAMSUN
Türkiye
+90-3628977186 www.heykelbahcem.com

Değerlendirmeler

Gerek sipariş aşamasında gerekse ikili müşteri ilişkilerinde aldığım güven duygusuyla ürünlerimin siparişini verdim. Ürünlerim elime ulaştığında doğru nir tercih yaptığımı anladım. Sayenizde bahçem şenlendi. Teşekkürler Zorlu Park Bahçe Heykelleri...
1 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Kasım 2017