Tenteks Tente & Gölgelendirme Sistemleri – İSTANBUL: Teras, Avlu & Dış Bölgeler | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Tenteks Tente & Gölgelendirme Sistemleri
Tenteks Tente & Gölgelendirme Sistemleri

Tenteks Tente & Gölgelendir…

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Tenteks Tente & Gölgelendirme Sistemleri
Tenteks Tente & Gölgelendir...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Tenteks, 1989 yılında faaliyetlerine gölge sistemleri ve tente üretimi ile başlamıştır. Firmamız 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile yüksek kalite standartlarını vazgeçilmez kural olarak belirlemiş, kaliteli, uzun ömürlü ve şık tasarımları ürüne dönüştürmeye devam etmiştir. Faaliyetlerimize yurt içinde devam ederken etkin ihracat planlaması ile Avrupa, Ortadoğu ve körfez ülkeleri başta olmak üzere Dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yatırımı yapmış ve meyveleri çok geçmeden alınmaya başlanmıştır. Bu gün gelinen noktada bir çok Dünya ülkesinde Tenteks bayrağı dalgalanmaktadır. Üstün Müşteri Memnuniyeti algısıyla, profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili müşteri ilişkileri yönetimi ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti amacına ulaşan firmamız, bu sayede ticari çevresini sürekli genişletmektedir. Teknik satış kanalları ile müşterilerine hızlı, ilgili hizmet sunarken, tecrübeli imalat ve montaj ekipleriyle adından çokça söz ettirmektedir.

Tenteks  Tente  started production activities in 1989 with the awning solutions. Our company  has 30 years of experience and knowledge with the indispensable high quality standard rules  from the first day of establishment and continues to convert  high quality, long-life  and elagance designs to high quality products. As our domestic activities continued in Turkey, with an efficient export planning we received very satisfying results from many countries beginning from Europe, Middle East and Gulf Region. As of today TENTEKS has a very wide customer portfolio in worldwide. Our commercial environment and international customers are increasing constantly with the high level customer satisfaction approach, professional management, experienced marketing team and effective customer relationship management. With the technical sales channels and relevant customer oriented service Tenteks made an indelible impression with it’s experienced manufacturing and installation teams. 

Hizmet alanları
İSTANBUL
Adres
KAPTANI DERYA CADDESİ NO:35/1A
34880 İSTANBUL
Türkiye
+90-5423861302 www.tenteks.com.tr
Prof pin.png%7c40.9118495,29