Winteks Gölgelendirme & Cam Sistemleri – İstanbul, Türkiye: Teras, Avlu & Dış Bölgeler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Winteks Gölgelendirme & Cam Sistemleri
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Winteks Gölgelendirme & Cam Sistemleri
Winteks Gölgelendirme & Cam...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Winteks, 1990 yılında faaliyetlerine gölge sistemleri ve tente üretimi ile başlamıştır. Firmamız 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile yüksek kalite standartlarını vazgeçilmez kural olarak belirlemiş, kaliteli, uzun ömürlü ve şık tasarımları ürüne dönüştürmeye devam etmiştir. Faaliyetlerimize yurt içinde devam ederken etkin ihracat planlaması ile Avrupa, Ortadoğu ve körfez ülkeleri başta olmak üzere Dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yatırımı yapmış ve meyveleri çok geçmeden alınmaya başlanmıştır. Bu gün gelinen noktada bir çok Dünya ülkesinde Winteks ürünleri kullanılmaktadır. Üstün Müşteri Memnuniyeti algısıyla, profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili müşteri ilişkileri yönetimi ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti amacına ulaşan firmamız, bu sayede ticari çevresini sürekli genişletmektedir. Teknik satış kanalları ile müşterilerine hızlı, ilgili hizmet sunarken, tecrübeli imalat ve montaj ekipleriyle adından çokça söz ettirmektedir.

Winteks Tent started production activities in 1990 with the awning solutions. Our company has 30 years of experience and knowledge with the indispensable high quality standard rules from the first day of establishment and continues to convert high quality, long-life and elagance designs to high quality products. As our domestic activities continued in Turkey, with an efficient export planning we received very satisfying results from many countries beginning from Europe, Middle East and Gulf Region. As of today WINTEKS has a very wide customer portfolio in worldwide. Our commercial environment and international customers are increasing constantly with the high level customer satisfaction approach, professional management, experienced marketing team and effective customer relationship management. With the technical sales channels and relevant customer oriented service Winteks made an indelible impression with it’s experienced manufacturing and installation teams. 

Hizmetler
  • Gölgelendirme & Cam Sistemleri
  • Giyotin Cam Sistemleri
  • Kepenk Sistemleri
  • Korkuluk Sistemleri
  • Cam Bölme Sistemleri
Hizmet alanları
  • İSTANBUL
  • İstanbul
  • Türkiye
  • Her Ülkeye İhracatımız Vardır
Adres
CEVİZLİ MAH. ALTAN SOKAK NO:26/A
34880 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5331380998 www.winteks.com.tr
Prof pin.png%7c40.9206962,29