vk design – #Bodrum # İzmir İstanbul #Muğla: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
vk design
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
vk design
vk design
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Vahit Keleş 1986 Doğumlu Vahit Keleş, Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık bölümünden 2011’de mezun olmuş. Bodrum Halikarnas Bar, Bodrum Golden Savoy Hotel, İstanbul Orkun Yatçılık, Bodrum Aksoy Sem Collection, Yalıkavak Saraya Otel (Aviatel Havacılık) gibi önemli projerlerde yer almış. Kurduğu VK Design firmasıyla İzbe Şarabevi, Bodrum Oasis, Akçam Koru sitesinde Ercan Can Uysal Villası, Sancak Villaları ve Ege Evi gibi projeleri başarıyla tasarlayıp, uygulamış. Butik tasarım projeleri almak ve her iç mimarın düşlediği gibi sıradışı projeler üretip ses getirici eserler yaratmak istiyor. 

Hizmetler
iç mimari proje mimari proje peyzaj proje tasarım uygulama
Hizmet alanları
  • #BODRUM #MUĞLA #İSTANBUL #İZMİR
  • #BODRUM # İZMİR İSTANBUL #MUĞLA
Adres
Dağbelen bodrum/muğla
48965 #Bodrum # İzmir İstanbul #Muğla
Türkiye
+90-5337199321 www.vkdesign.com.tr
Prof pin.png%7c37.086855,27